Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Daha geniş Delhi Games probu için çağrı yapın

  • Listed: Nisan 17, 2018 11:28 am

Escort İlan Açıklaması

Etkinlik geçen hafta sona erdiğinden beri, Hintli yetkililer sorunların sorumluluğunu almayı ve siyasi rakiplerini etkilemeye çalışıyorlar.
Hükümet üst düzey bir bürokratın başkanlık etmesi için bir soruşturma emretti, ancak Bharatiya Janata Partisi bunun yerine meclis soruşturması istedi.
Parti ayrıca oyunların balon masraflarının araştırılan şeylerin listesine eklenmesini talep etti. Yarışma bütçesi tahmini 18,9 milyar rupiden (260 £ 260 milyon) 700 milyar rupiye (9.5 £ £ milyar) fırladı.
Parti yetkilileri Nitin Gadkari, oyun yetkililerinin akrabaları tarafından işletilen şirketlerin milyonlarca kişiyi aldığını söyledi.
“Skandal, ortak bir meclis komitesi tarafından incelenmelidir” dedi.
Yerel medyada benzer yolsuzluklar olduğu bildirildi ve milyonlarca kişinin yetkililer ve croniler tarafından cebe indirildiği iddia edildi.
İktidardaki Kongre Partisi, belediye başkanının eşdeğeri Yeni Delhi Başkomutanı Sheila Dikshit ile oyunların örgütlenme komitesi başkanı Suresh Kalmadi arasındaki sorumluluktan ötürü tüm taraflardan kısıtlama çağrısında bulundu. Her ikisi de Kongre politikacılarıdır.
Oyunlar, 71 ülke ve Commonwealth bölgesinden yaklaşık 7 bin sporcu ve yetkiliyi bir araya getirdi.
Birçok ülke, uzun inşaat gecikmeleri, bir köprünün çökmesi ve sporcuların köyündeki pis koşulların ortaya çıkmasından birkaç gün önce başlayacaklarını düşünerek geri çekilmeyi düşündü.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.