Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Daha sert bir cümle elde etmek için genç katili ara

  • Listed: Nisan 17, 2018 12:10 pm

Escort İlan Açıklaması

Simon San’ın ailesi, geçen hafta onu öldüren haydutun sadece beş yıl boyunca gözaltına alınmasından sonra öfkeyle tepki gösterdi.
ÜCRETSİZ HABERLER 24/7 GÜNCELLEME … TWITTER ÜZERİNDE SCOTTISH EXPRESS İZLEYİN
40 yaşındaki, ailesinin iki ay önce Leith, Edinburgh’daki Çin’deki paket servisi olan restoranın dışındaki bir grup genç tarafından yere yumruklandıktan sonra hayatını kaybetti.
Şimdi Crown Ofisi, 16 yaşındaki John Reid’in suçlu cinayet için verilen cezayı, müebbet hapis cezasına çarptırılan bir suçtan dolayı temyiz başvurusunda “dikkatli bir değerlendirme” yapıldığını söylüyor.
Hareket, cezanın şiddet suçu hakkında yanlış mesaj göndermek için yaygın eleştiriler almasının ardından geldi.
ÜCRETSİZ HABERLER 24/7 GÜNCELLEME … TWITTER ÜZERİNDE SCOTTISH EXPRESS İZLEYİN

    Ailenin avukatı Aamer Anwar şunları söyledi: “Cümlenin uzunluğuna hitap etme konusunda ne yapmaya karar verdikleri açısından bu bir Taç meselesi. Simon’ın ailesi söz konusu olduğunda, neler olduğuyla ilgili hiçbir cümle kalmayacak. ”
Ve yerel meclis üyesi Ewan Aitken şunları ekledi: “Doğru mesajın buraya gönderilmesi gerektiğine kuşku yoktur. Görünüşe göre beş yıl bu kadar ciddi bir suç için kısa bir cümle. ”
Glasgow’daki Yüksek Mahkeme geçtiğimiz hafta, Bay San’nın Ağustos ayında Yong Hua Bahçeleri paket servisi dışındaki bir grup genç tarafından nasıl yuvarlandığını duydu. Reid’in Bay San’a yumruk attığı ve onu yere düşürdüğü görülüyordu. Bay San, başını kaldırıma vurdu ve ertesi gün kırık bir beceri ve iç kanamadan öldü.

    *
CAIRO İKİ İÇİN BİR LÜKS UZUN HAFTASONU WIN !!! BA CLUB SINIFI DAHİL
UÇUŞLAR, BEŞ YILDIZLI KONAKLAMA VE 1.000 £ SPENDING PARA! *
Hükümetten sonra Bay San’ın ebeveynleri Kiet ve Trieu, “adalet olarak tanımlanamaz” cezasını talep ettiler.
Onlar şunları ekledi: “John Reid’in rastgele şiddetin İskoçya’daki her gün bizimkiler gibi aileleri tahrip ettiği akılsız bir haydut olduğuna inanıyoruz.”
Bir Crown Ofisi Sözcüsü şunları söyledi: “Taç Danışman, cümlenin gereğinden fazla hafif olup olmadığı konusunda dikkatli bir değerlendirme yapacak.”

    1995 tarihli Ceza Muhakemesi Usulü (İskoçya) Yasası uyarınca, Lord Avukatın gereksiz yere merhametsizlik nedeniyle cezayı temyiz etme hakkına sahiptir.
Lothian ve Borders Polis, ailesi tarafından, yerel gençlerden gelen anti-sosyal davranışlardan muzdarip olma şikayetlerinin memurlar tarafından göz ardı edildiğini iddia ettikten sonra Bay San’ın ölümünü soruşturuyor.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.