Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Dallaglio: Cipriani kalmalı

  • Listed: 11 Ekim 2017 15:00

Description

Cipriani’nin şu anki bir yıllık anlaşması sezon sonunda sona eriyor ve Guinness Premiership’de ve karlı Fransız Top 14’te rakip kulüplerden ilgi çekmeyi seçti.
“Her oyuncu başka bir yere bakma hakkına sahiptir, ancak ekmek patlamış olduğunuzu ve uluslararası ragbi almak için en iyi şansı hatırlamak zorundadır”, dedi Wasp yönetim kurulu üstündeki rolü oyuncunun işe alınıp tutulmasını içeriyor Dallaglio.
“Danny Cipriani, eşekarısı için oynamak üzere doğdu ve gelecek sene o bir Wasps oyuncusu olacağından eminim. Müzakereler devam ediyor.
“Kendisi olduğu yerde çok mutlu – bize söyleyecek olmasa da eminim – ve İngiliz rugby’li parlak bir genç yıldızdan biri olan (İngiltere menajeri) Martin olan Joe Simpson’da bir yarım sırt var. Johnson’ın Altı Millet’e bakması gerekecek. ”
Cipriani, Mart ayında 12 aylık bir sözleşmeyi kabul etti çünkü yeni sahibi Steve Hayes’in önemli uluslararası şirket James Haskell, Riki Flutey ve Tom Palmer’ın Fransa’ya gitmesini takiben kulübü alacağı ileri sürüldü.
O zamanlar Cipriani şunları söyledi: “Bir yılda bu kulübü geliştirip geliştiremeyeceklerini ben bileceğim, bu arada bir eşekarısı oluyorum ve bu yılın sonuna doğru da üç yıl daha imzalamıştım. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.