Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Danimarka vergi faturası kraliçe için düşme kesildi

  • Listed: 10 Ekim 2017 23:05

Description

Kraliyet Sarayı ve Windsor Kraliyet Belediyesi’nin ardından hükümdar ve ekibi büyük tasarruf sağlayacak ve Maidenhead, İngiltere’nin en büyüğü olan Nisan ayındaki ücretin yüzde dört azaltılmasını açıkladı.
Diğer belediye meclisi vergilerini yüzde 2,5 ila üç oranında artırma ihtimali yüksekken, Mali İşler Kooperatifi yerel yönetim bütçesini 1 milyon sterlin kadar azalttı ve tasarruflarını doğrudan sakinlere verdi.
Windsor Kalesi, Kraliçe’nin en gözde kraliyet evi olarak bilinir ve hafta sonlarını orada geçirir. 80’den fazla “hane” var, hepsi meclis vergisinden sorumludur.
Majestelerinin özel daireleri en yüksek bant H’dir, personel konaklama, değerleme bağlı olarak en ucuz A bandından H bandına kadar değişir.
Çevrimiçi Belediye Vergisi Değerleme Listesine göre, çoğu hanehalkı E’dir ve bu mülkler £ 88.000 – £ 120.000 arasında yer almaktadır. Paranın, £ 1,261.71 ila £ 1.211.01 arasında 50.70 pound düştüğünü görecekler.

    Ortalama olarak, 83 yaşındaki hükümdar ve personeli, Windsor Kalesi için yıllık yıllık konsey vergisi faturasının yaklaşık 3.300 sterline eşdeğer olarak, ev başına 41 sterlin tasarruf sağlayacak. Prince Andrew, Windsor Great Park’taki evi Royal Lodge için £ 82 indirimle de yararlanacak. 320.000 £ ‘dan fazla bir değere sahip olan mülkleri kapsayan H bandında.
Windsor ve Maidenhead Konseyinin üst düzey yetkilileri şunları söyledi: “Kraliçenin yanı sıra binlerce diğer sakinlerin bu vergi indiriminden yararlandığından memnunuz.
“Ayrıca bir Kraliyet Belediyesi olarak, bu vergi indirimi yüzünden büyük bir fark yaratabilecek yüzlerce askeri personele sahip olduğumuzu da hatırlamak gerekir.”

    Konsey lideri David Burbage ekledi: “Gordon Brown, büyük vergi faturalarını ödersek insanlara yalnızca iyi hizmet verebildiğimize inanmak istiyor – bu doğru değil. Konseyimiz, kamu hizmetlerini daha iyi hale getirebildiğimizi ve aynı anda vergiyi keseceğimizi kanıtlamıştır. Sistemde büyük miktarda israf var ve vergi mükelleflerinin harcadığımız paralar olduğunu hiçbir zaman unutmamalıyız. ”
Kraliçe’nin sahip olduğu Sandringham ve Balmoral’ın yanı sıra, kraliyet yerleşim alanları devlete aittir. Bir kiracı olarak hükümdar, belediye mükelleflerinden sorumludur ve 1993’ten beri ödemiştir.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.