Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

David Moyes suçlama oyununda kazanır

  • Listed: Nisan 17, 2018 1:12 pm

Escort İlan Açıklaması

Merseyside’da Liverpool’da dört yıl boyunca ilk ligin galibiyetini kazanması ve Newcastle’ın evi yenmesi sonrasında üç hafta önce Goodison etrafında yankılanan sesinin adı, çamurdu.
Manchester’daki M62’nin karşısında, Wayne Rooney’in Manchester United’dan umutsuz bir boşanma vaadinde bulunmalarına dair yargılama kararı da Moyes’i elverişli bir ışık altında gerçekleştirmeyi başardı.
* CAIRO İKİ İÇİN LÜKS UZUN HAFTA DÖNÜYOR !!! BA CLUB SINIF UÇUŞLARI, BEŞ YILDIZLI KONAKLAMA VE 1.000 £ SPENDING PARA DAHİL! *
Everton patronu Moyes, Rooney ve Sör Alex Ferguson arasındaki düşüşe boyun eğecek bir tür değil, ama eski Trafford’da patlayıcı olayı bir uzlaşma duygusuyla görmüyse insan olmazdı.

    Rooney, Ağustos 2004’te 27 milyon pound karşılığında United’a taşınmasına izin vermek için erkeklik kulübüyle göz yaşartıcı bir şekilde yalvardığında, mırıldandı, Moyes’in İngiliz futbolunun en parlak yıldızıyla baş edememesiydi.
Algılanan bilgelik, Rooney’in Ferguson’un emrinde daha iyi olacağını ve İngiliz futbolunun en iyi yöneticilerinden biri olarak gelişeceğini söyledi.
Moyes’in şöhretinde haksız bir leke vardı ve Birleşik’in ortaya çıkardığı etkileyici olayların artık silinebileceği bir olaydı.
Rooney Rooney’dir ve maiyeti tarafından cesaretlendirilir, her zaman yapmak istediğini yapar. Everton ile olan ilişkisi, planlanan bir gün kapalıyken, bir Coca-Cola film çekimlerine katılarak, birçok ticari ticari taahhüdünü onurlandırmak için Madrid’e uçtuğunda, Kasım 2003’ün sonlarında ortaya çıktı.

    Moyes yolculuktan gönülsüzce onay verdi, ancak dinlenme gününün sadece bu kadar olması gerektiği ve bu gecenin sonunda Rooney’in Bolton’a karşı performansının ne kadar etkili olabileceği konusundaki endişelerini dile getirdi.
Everton 2-0 kaybetti ve Rooney 54. dakikada Francis Jeffers aldı. Rooney, ilk yarısında bileğini kavramış gibi görünmüştü, ancak dördüncü görevli, parlak bir No18, gömleğinin numarasını o sırada tuttuğunda, herkesin uygun olduğunu ve glumly oturarak ilerlemesine izin verdiğinde yedekler. Tanıdık geliyor mu?
Dokuz ay sonra, solgunluk devam etmesine rağmen ayrıldı. Moyes daha sonra Rooney ile gizli sohbetler sızdırdığı oyuncunun otobiyografisindeki suçlamaları takiben liberal hakaret etti. Şu anda ironi, uzak Moyes’in Rooney’le Ferguson ya da aslında İngiltere patronu Fabio Capello’dan daha iyi bir ilişkiye sahip olacağını gösteriyor.

    Geçen yıl mavi olan Rooney, Moyes’i kitabının içeriği için özür diledi. Wayne Rooney – My Story So Far.
Ve Everton kaptanı Phil Neville menajerinden şunları söyledi: “Sadece geri gelmeye devam ediyor. Bir üst yöneticinin işareti budur. O çok etkileyici. ”
Bir gün Rooney’nin onu yıldızlara giden yolda bıraktığı kulübe döneceği fikri var.
Fakat şimdi, yaklaşan kullanılabilirliğine ve Moyes’in çarpıcı takviye ihtiyacına rağmen zamanı değil.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.