Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Dört kişi ‘işkence gördükten’ sonra tutuklandı

  • Listed: Nisan 17, 2018 4:18 pm

Escort İlan Açıklaması

Caithness’deki Wick’ten James Ross, 5 Ekim’de Portekiz’e seyahat ettikten sonra ortadan kayboldu.
Haberlere göre, 26 yaşındaki bir kulağı vardı, iki parmak ve üç ayak parmakları kesildi ve ödenmemiş bir borcun üst üste bir kafeste tutuldu.
Yerel gazeteci Correio da Manha, Bay Ross’un, Pazartesi günü Loule kenti yakınlarındaki Boliqueime köyündeki kaptanlarından kaçmadan önce 13 gün boyunca işkence yaptığını iddia etti.
Yerel bir adam Carlos Pereira tarafından yakındaki Alfontes köyünde sokakta kanama görüldü. Gazeteye yaptığı açıklamada, Bay Ross’un “sol kulağı olmadığı ve sol elinde iki parmağı, biri ayağından (ikisi de bir ayak) diğerini ikiye kaçırdığını” söyledi.
Pereira, Ross’un kendisine bir araba kazasında karıştığını ve polisi aramasını istediğini söyledi.
Northern Constabulary, Portekiz Policia Judicaria ve Ciddi Organize Suçlarla Mücadele Ajansı (Soca) ile ortak bir operasyon başlattı. Bay Ross’u “yüksek riskli” kayıp bir insan olarak tanımladılar. Onların soruşturması devam ediyor ve Portekiz’de daha sonraki bir tarihte dört adamın mahkemede görünmesi bekleniyor.
Bir kuvvet sözcüsü şunları söyledi: “Portekiz’de seyahat eden 26 yaşındaki bir yerel adamın ortadan kaybolması üzerine Wick’de polise yapılan yüksek riskli bir kayıp kişinin raporunu takiben, Kuzey Konsolosluğu Policia Judicaria ile ortak bir operasyon başlattı ve İngiltere Soca’nın desteği.
“Bu operasyon, Portekiz’de mahkemelerin görülmesi beklenen ciddi ceza davaları hakkında dört İngiliz vatandaşının tutuklanmasıyla sonuçlandı. Portekiz makamlarıyla birlikte soruşturmalar devam ediyor. Portekiz’de memurlar tarafından emniyetli bir şekilde kurtarıldı.”
Bir Dışişleri Bakanlığı sözcüsü, “Bir İngiliz vatandaşının 18 Ekim’de Portekiz’de Faro’da hastaneye yatırılmasını doğrulayabiliriz. Konsolosluk desteği vermeye hazırız.”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.