Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Doyley nihayet Watford için teslimat yapıyor

  • Listed: 11 Ekim 2017 15:50

Description

11 yaşındaki Hornets’a katılan ve ilk sekiz yıl önce ilk kez sahnelenen Doyley, 269’uncu görünümünü ilk üst düzey hedefiyle işaretledi.
Tam arkada kalan takım arkadaşları şaka yaparak antrenmanda hiç skor yapmadılar, ancak Patrick Agyemang’ın Rangers’taki açılışını moladan önce uçan bir başlıkla başarılı bir forvet gibi iptal etti. Ve geçen hafta 27 yaşına giren Doyley, Tom Cleverley’in durdurma zamanında galibiyetini tamamlamadan önce Don Cowie’ye bir gol attığında daha kutluyordu.
QPR hâlâ milyarder sahipleri tarafından finanse edilirken, Watford ise acilen para arz edemediği sürece, yönetim tehdidiyle karşı karşıya bulunuyor ve buna 10 puan ceza atılıyor.
Kulübü ay boyunca görmek için 1 milyon pound ödünç vermek zorunda kalan Başkan Jimmy Russo, oyundan önce Ocak ayında oyuncular satması gerektiğini reddetti.
Ancak İngiltere’nin 21 yaş altı kalecisi Scott Loach’ın Tottenham’ın radarında olduğu düşünülürken, Nathan Ellington da büyük olasılıkla devam edecek. Loach, Hornets’ın görev alanına girdiği ilk yarım saat boyunca sanal bir izleyiciydi.
Ancak 34. dakikada, Alejandro Faurlin’in akıllıca pas geçidi Agyemang’da oynarken Rangers öne geçti. Loch, bölgenin kenarından gelen Loach ile yaptığı düşük vuruşla tribününü attı.
Rogers, Cumartesi günü Middlesbrough’un 5-1 yapıştırması sonrasında top oynamak için çaresiz kaldıysa da, kurşunları yalnızca 10 dakika sürdü. Doyley, Cowie’nin haçının ucundan geçmek ve havadaki vahşi kutlamaları başlatmak için Cerny’nin önünden geçen bir başlığı atmak için havaya fırladı.
Doyley, başka bir çakışmada Doyley, kalabalığın Cleverley’i ateşleme ve besleme isteklerini görmezden geldiğinde öne geçmek için uzun süre beklemek zorunda kalmadı. Cleverley, Cowie’yi sezonun ilk golünde yakalamaya karar verdi.
Rangers kalecisi Radek Cerny, Jon Harley’den Rangers’ı tutsak etmek için iyi bir sakınca yakaladı, ancak yaralanma zamanında öne attığı sırada Cleverley diğer ucunda kopararak yuvası üçüncü yaptı.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.