Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Dr Rosemary Leonard: Su çiçeği yakalamadan bağışık mıyım?

  • Listed: Nisan 17, 2018 1:39 pm

Escort İlan Açıklaması

Normalde suçiçeği geçirdikten sonra ona karşı bağışık kalırsınız, bu da onu tekrar elde edemeyeceğiniz anlamına gelir. Vücut, sorumlu olan virüse karşı antikorlar oluşturur ve bunlar ikinci bir enfeksiyonu önler. Genelde ömür boyu sürerler, ancak insanların bir kereden fazla almalarının ara sıra raporları vardır. Bazı orijinal tanıda asla doğrulanmadı, ancak iki kez olduklarına ikna olmuş başkaları da var gibi görünüyor. Bununla birlikte, bu istisnai olarak nadirdir ve sadece virüse karşı antikorların tahrip edildiği hasarlı bağışıklık sistemine sahip olanlarda ortaya çıkma eğilimindedir.
* CAIRO İKİ İÇİN LÜKS UZUN HAFTA DÖNÜYOR !!! BA CLUB SINIF UÇUŞLARI, BEŞ YILDIZLI KONAKLAMA VE 1.000 £ SPENDING PARA DAHİL! *
Ancak suçiçeği geçiren herkes zona alabilir. İlk enfeksiyon temizlendikten sonra virüs yıllar sonra omurgada uykuda kalabilir. Daha sonra aniden tekrar aktif hale gelebilir. Bir siniri, suçiçeği gibi lekeler ürettiği, ancak vücudun bir tarafındaki lokalize bir alanda cildin içine taşır.

    Bu lekeler virüsle doludur ve zona olan bir kişi, hiç sahip olmayan birine su çiçeği verebileceği anlamına gelir. Su çiçeğinden zona yakalayamazsınız – sadece vücudunuzdaki virüs tekrar aktif hale geldiğinde zona alırsınız.
S: Dört yıl önce son dönemim oldu (şimdi 51 yaşındayım) ama hala ateş basması, uykusuzluk ve sinirlilik gibi menopoz semptomları yaşıyorum. Bu ne kadar sürecek?
A Çoğu kadında çok kötü menopoz semptomları genellikle başladıktan altı ay ile bir yıl arasında sona ermeye başlar. Bazen terleme ve ateş basması eğilimi çok daha uzun sürer, ancak genellikle zamanla daha seyrek ve şiddetli hale gelirler.

    Semptomların dört yıl boyunca devam ettiği ve menopozun suçlanmasına rağmen, başka bir nedenin var olup olmayacağını düşünürsek, buna değer olduğunu düşünüyorum. Çok fazla kahve veya alkol içmek, kızarmalara, sinirliliklere ve uyku bozukluklarına neden olabilir. Kaygı da suçlanabilir.
Yaşam tarzınızı ve aynı zamanda hissettiğiniz yol hakkında bir düşünün, o zaman size yardımcı olabilecek uygun tedavi hakkında doktorunuzla sohbet edin.
l Dr. Biberiye için bir sağlık sorunuz varsa, lütfen Kuzey ve Kabuk Binası, 10 Lower Thames Street, Londra EC3R 6EN ya da e-posta [email protected] adresinden bize yazınız. Dr Rosemary’in cevabı bu sütunda görünecektir. Kişisel yazışmalara giremeyeceğinden ve mektupların hacminden dolayı herkese cevap veremeyeceğinden pişmanlık duyuyor.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.