Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Dünya Kupası için BBC otobüsü ücreti £ 10.000

  • Listed: 2 Ekim 2017 16:35

Description

Araç, bir konteyner gemisinde lisans ücreti ödeyene, £ 10.000’e kadar bir maliyetle taşınacaktır.
Cliff Richard’ın Sixties adlı müzikal film Summer Holiday’e geri döndüğünde, bir grup arkadaşının Avrupa’yı bir çift katlı gezdiğinde Güney Afrika’da 4.000 kilometreye kadar yolculuk edecek.
GENEL SEÇİM 2010: SON HABERLER ALIN VE BURADA ANALİZ …
Kaynaklar, BBC’nin Dünya Kupasında “spor masraflarına tek başına” 15 milyon sterlin ile 20 milyon sterlin arasında harcama yaptığını söylüyor. Bu, gazetecilere ve haber kapsamına giren bütçeye dahil değildir.
Yaklaşık 300 personeli Dünya Kupasına gönderen Corporation, rakamı teyit etmeyecek. Rival ITV, 160’a kadar bir ekip gönderiyor.

    BBC sözcüsü, “BBC otobüsü maliyet tasarrufu yapıyor. Normalde Dünya Kupası programlamamızın bir parçası olarak kullanılacak iki roving film ekibinin yerini alıyor ve en önemlisi, pahalı bir dış yayın aracının kullanılmamasıyla daha önce mümkün olmayan canlı enjeksiyon yapma fırsatı ekliyor “dedi.
Şirket ayrıca, diğer ulusal yayıncıların temellendiği Johannesburg’daki Kupanın Uluslararası Yayın Merkezi’nden 1.000 mil uzakta olan ana stüdyosunu Cape Town’da kurmak için eleştiri ile karşı karşıya.
Bir kaynak şöyle dedi: “Bu, BBC’nin Cape Town’a sinyal gönderirken ekstra 1 milyon avro ödemesi gerekeceği anlamına geliyor. Onlar sadece Table Mountain’ın görünümü için yapıyorlar. ”

    BBC, “Cape Town’daki stüdyoların toplam maliyeti, Yayın Merkezi’nde yüksek işe alma maliyeti nedeniyle Johannesburg’da bir stüdyoya sahip olma maliyetleriyle karşılaştırılabilir” dedi.
Günün maçı ekibi Cape Town’da olacakken, otobüs her ev sahibi şehri “canlı Dünya Kupası deneyimine daldırmak” için ziyaret etmeyi amaçlıyor.
Yapımcı Matthew Roberts: “Nüfusun bir kesitine ulaşmak ve Güney Afrika’nın tamamının turnuvayı nasıl kucakladığını görmek istiyoruz” dedi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.