Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Eastwood filmi senaryo yazarı Morgan için korkunç anıları geri getiriyor

  • Listed: Nisan 17, 2018 9:16 am

Escort İlan Açıklaması

Morgan, 2005 yılında iki terörist saldırının ikincisini meydana getirdiğinde Londra’daydı ve şehri durduran kaosu hatırlayabiliyordu.
Diyor ki, “Ben ikinci sırada Londra’nın merkezindeki Holborn’da oldum. Ne olduysa, birincisi teröristin bombalanması yüzünden oldu, bütün Londra kapanmıştı. Tam tam olarak şehrin tam ortasındaydı. Bombalardan biri gitti.
“Bu olağanüstü acele oldu. Central London taşımacılık ağında bir alarm çaldı ve otobüslerin nerede durduğu önemli değil ve herkes otobüslerden çıkmak zorunda.
“Holborn’da boş gökdelenler gibi altı ya da sekiz tane otobüs vardı. İnsanlar sadece koşuyorlardı ve bir yere gitmek için bir hedefim vardı ve insanlar tek bir yöne topluca koşuyorlardı ve diğer yöne gidiyorum.
“Yüzlerini gördüğümde, ‘Şehrimdeki insanları hiç bu kadar korkmuş görmedim’ diye düşündüm. Telefonlardan çıkarıldılar ve yakın bir ölüm olasılığıyla karşı karşıya olduğumuzun bilincindeydim.”
Film, Londra bombalamaları ve 2004 Hint Okyanusu tsunami’si de dahil olmak üzere geçtiğimiz on yıldaki dünya olayları etrafında dönüyor.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.