Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Efendim Ian McGeechan, Lions’a veda edemez

  • Listed: Nisan 17, 2018 1:46 pm

Escort İlan Açıklaması

McGeechan, Lions günlerini Güney Afrika’daki geçtiğimiz yılki restorasyon turunun sonunda yapmasına rağmen dün gece yeni atanan 2013 müdürü Andy Irvine’ın çağrısını cevaplama ihtimalini azaltmadı.
* CAIRO İKİ İÇİN LÜKS UZUN HAFTA DÖNÜYOR !!! BA CLUB SINIF UÇUŞLARI, BEŞ YILDIZLI KONAKLAMA VE 1.000 £ SPENDING PARA DAHİL! *
McGeechan, Bath’ın performans direktörü olarak iki yıllık bir anlaşmanın ilk sezonunda oyunda tam zamanlı geri döndü.
“Yedi yeterli olduğunu düşündüm, başka insanlar için başka şanslar olmalıydı” dedi. “Çok gururlandım hala beni düşünüyorlar ama gerçekçi bir şey olup olmadığını düşünmek zorundayım.
“Şu anda daha fazla söylemek istemem. Andy ile başka bir şeyden önce konuşmak istiyorum. ”

    Full-back Irvine, McGeechan’ın hem İskoçya’ya hem de 70’li Lions’a sahip olağanüstü moderniydi ve eğer herkes onu ikna edebilirse, Güney Afrika’daki yenilmez 1974 Lions’ın takım arkadaşıdır.
Daha önce Lions başkanı olan Irvine, 2009 yılı yöneticisi Gerald Davies ile iş takası yaptı. “Ian, son turun sonunda herhangi bir Lions koçluğuyla ilgilenmediğini söyledi,” dedi Irvine, dün görevlerini üstlenerek.
“Ama diğer üç turdan sonra da söyledi. Ian, Bath’la geri döndü ve oyunla çok fazla temas kurdu. Onun rekoru kendisi için konuşuyor. O çekirdeğe Aslanlar ve son turda harika bir iş çıkardı.
“Kendini kurallara uymazsa, ona baskı uygulamamıştım çünkü aslanları koçluk eden herkes gerçek bir arzuya sahip olmalı. Ama şapkasını ringe koyarsa, ciddiye bakmak zorundayız. ”

    McGeechan’in bir Lions antrenörü olarak önceliği – son altı turun dördünde baş antrenörü ve bir hafta ortası antrenörü – Lions’ın, herhangi birisini, onun yakınlığının herhangi bir yerinde başka bir yerde bulma konusunda bir varlık olması kadar bir sorumluluk haline geldi.
2001’de Avustralya’da Graham Henry ve 2005’te Yeni Zelanda’da bulunan Sir Clive Woodward, samimi Lions bilgisi ile McGeechan’ın büyük olasılıkla önlenebileceği sorunlarla boğuşuyordu.
Garip bir soru, koçluğun tamamında başka kimsenin kimlik ya da zamana sahip olmasıdır – özellikle 2013 Lions’ın erkeğinin en son 2012’de kendisine özel ilgi göstermesini istemesi gibi.
Irvine, “Antrenörü turdan en az 12 ay önce, ancak tercihen 18 ve muhtemelen 21 bile istiyoruz” dedi. “Büyük bir sorunun ne olduğuna bakacağız – antrenörlerin kullanılabilirliği, çünkü bu çok ciddi bir sorumluluk.

    “Geçmişte Lions koçu, dört Ev Birliğinde en başarılı ve en iyi seçilme eğiliminde. Ancak profesyonel ragbi günlerinde bu ahbaplar mevcut değil ve onların No1 önceliği, ulusal tarafa başarı getirmektir. ”Bu, İskoçya’nın Andy Robinson’u, Galler’in Warren Gatland’ı ve hatta İngiltere’nin Martin Johnson’sını tam olarak dışlayan bir şey değildir. ünvan, Johnson’ın işi bitirmesi durumunda, teknik direktörün koçluk yerine yönetici yerine ayarlanması gerekirdi.
Irvine, “Şu anda bir antrenörün atanması arasında korkunç bir şey olabilir” dedi. “Son turneye çıkmadan önce Eddie O’Sullivan bir ön koşucu olurdu, ancak İrlanda’nın hayal kırıklığı yaratan bir Dünya Kupası Eddie’nin İrlanda’daki RFU’nun ve denklemin dışına çıktığı için. Aynı zaman bu sefer de olabilirdi. ”

    HSBC’yi destekleyen bir başrolde Lions, Hong Kong’daki Barbarlılara karşı turlarını başlatacak ve Avustralya’da, Wallabies’e karşı üç Test dizisi de dahil olmak üzere yalnızca dokuz maç oynayacak.RUGBY UNION: LEGEND sekizinci turu süslüyor

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.