Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Eller EMI teklifi üzerinde Citi davası başladı

  • Listed: Nisan 17, 2018 1:02 pm

Escort İlan Açıklaması

Özel sermaye grubunu işleten Terra Firma, Citigroup banker David Wormsley’nin, sanatçıları Coldplay’i de içeren şirket için Cerberus Capital’den rakip bir teklife yaklaştığını iddia ederek onu yanlış yönlendirdiğini iddia etti.
* CAIRO İKİ İÇİN LÜKS UZUN HAFTA DÖNÜYOR !!! BA CLUB SINIF UÇUŞLARI, BEŞ YILDIZLI KONAKLAMA VE 1.000 £ SPENDING PARA DAHİL! *
Sonuç olarak, Hands’in avukatı David Boies, mahkemeye Terra Firma’nın başka bir teklifin olmadığını bilmesi durumunda yapacaklarından daha yüksek bir teklif vermeye zorladığını söyledi. Şirket hasar olarak 8.3 milyar dolar (£ 5.2 milyar) talep ediyor.
Açılış konuşmasında Boies, Citigroup’un “caddenin iki tarafını aynı anda oynamak” olduğunu söyledi. E-posta kanıtlarının Wormsley’e “EMI’ye yardım etmek için EMI’ye yardım etmek için Guy Hands ve Terra Firma ile olan ilişkisini kullanmaya söz verdi” dedi.

    Eller ve Wormsley, bir zamanlar iyi arkadaşlar ve golf ortakları, mahkemede birbirinden sadece birkaç metre uzağa oturdular.
Citigroup, Wormsley’in Mayıs 2007’de bir dizi telefon görüşmesinde Ellerini yanlış yönlendirdiğini ileri sürdü.
Banka avukatı Ted Wells, Citigroup’un kanıtlarının, zaman ilerledikçe Ellerin el değiştirmesinin çok kötü bir anlaşma olduğunu anladığını ve bu yüzden bankayı dava etmeye karar verdiğini gösterdi.
Wells bir süre sonra yeni bir hikayeye sahipti, ”dedi Wells dokuz güçlü jüriye. “Dolandırıcılık yok, yalan yok. Kimse onu kandırmadı. ”
Mahkemeye sunulan belgeler, iki adamın anlaşma sonrasında kişisel ve ticari ilişkilerini sürdürdüğünü gösterdi.

    Citigroup, EMI anlaşmasını kredilerde 2,6 milyar sterlin ile destekledi. EMI’yi borcuyla ödünç alan devralma, finansal krize kadar devam etti.
Her iki şirket de yaklaşık üç hafta sürmesi beklenen duruşmada başarıya güveniyorlar. Avukatlar hala bir anlaşmaya katılabilirler.
Dava, davaya hak kazanmak için Citigroup’un iki girişimini zaten reddeden Yargıç Jed Rakoff’dan önce duyuluyor.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.