Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Elton John’un TV yeteneği için roketi

  • Listed: Nisan 17, 2018 1:31 pm

Escort İlan Açıklaması

Amerikan Idol’unda konuk hakem olarak yer alan ve Cowell’e düşkün olan 63 yaşındaki Roket Adam, yeteneklerin Atlantik’in her iki tarafındaki tutuklama izleyicilerinin onun için olmadığını gösterdiğini söylüyor.
* CAIRO İKİ İÇİN LÜKS UZUN HAFTA DÖNÜYOR !!! BA CLUB SINIF UÇUŞLARI, BEŞ YILDIZLI KONAKLAMA VE 1.000 £ SPENDING PARA DAHİL! *
Bir megabucks anlaşması bile, American X Factor’u kurmak için ayrılmasından sonra, Cowell’in yargı panelindeki yerini alması konusunda ikna edemedi.
“Yetenek şovlarının hayranı değilim” diyor. “Eğer bir tanesine gidersem muhtemelen sürmezdim. Amerikan Idol’unu yargılamak istendi. Yapamadım çünkü kimseyi cüretleyemem.
“Ayrıca televizyonda olmak istemiyorum. Sıkıcı oluyor, bir *** – felç edici bir beyin sakatlanıyor. Simon Cowell’i seviyorum ama yaptığı şey televizyon eğlencesi. ”

    X Factor’un galibiyetlerinin gelişmelerinin hayati bir parçası üzerinde eksik olduğuna inanıyor. “Bazı iyi davranışlar var ama kariyer yapmayı başarmanın tek yolu, küçük, s *** kulüplerinde aidat ödemek,” diyor Radio Times.
“17 yaşında bir gruptaydım, Bernie Taupin’le bir şarkı yazarı oldum ve altı yıl süren zorlu greft ve hayal kırıklığına ve aynı zamanda harika zamanlara sahip olana kadar başarılı olamadık. Satın alamayacağın tecrübem vardı. ”
Sir Elton ayrıca, altı yıl süren sıkıntılı sorunlarıyla, uyuşturucuyla mücadele olayı nedeniyle sekiz buçuk hafta hapis cezasına çarptırılan sorunlu pop yıldızı George Michael ile devam etti.
George, eski alkolik ve uyuşturucu kullanıcısı Elton’un alışkanlıklarını tekmelemek için yardım tekliflerini reddettiğinde, sıraları başladı.

    “Rufus Wainwright’a [2002’de kristal meth bağımlılığı onu geçici olarak körleştirdiğinde], şimdi altı ay ayık olan gitaristim Davey ve iki yıl ayetinde Eminem’e yardım ettim” diyor şarkıcı.
“Hepsi bana sordu. George Michael’ın yaptığı gibi, yardım alması gerektiğini söylemesi için kapısını çalıp gittiğimi söylemek bir efsane. ”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.