Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Emek, rakip açıklık planlarını belirliyor

  • Listed: Nisan 17, 2018 9:03 am

Escort İlan Açıklaması

Kapsamlı harcama incelemesinden iki gün önce yeni rolündeki ilk önemli konuşmasında Bay Johnson’ın Başbakan George Osborne’un Britanya’nın yapısal açığının dört yıl içinde ortadan kaldırılması gerektiği ve “Başka bir yol var” diye ısrar ettiği iddiasını reddetmesi bekleniyor.
Gölge başbakanı, bankaların altyapıya yatırım yapmasına katkıda bulunma planlarını growth £ 7 milyarlık “büyümeye itmek” parçası olarak açıklayacak.
Pazar günü, Bay Johnson koalisyon hükümetini “ekonomik mazoşizm” le suçladı ve “çok derinden ve çok hızlı bir şekilde” keserek İngiltere’nin ekonomiyi ivme kazanmadığı ve “dipte darbelere” dönüşmediği L şeklinde bir durgunluk haline getirdiğini belirtti. bir süre için. O, büyümenin desteklenmediği sürece, Japonya’nın Japonya’nın “kayıp on yılını” ekonomik durgunluğunu tekrarlayabileceğini öne sürdü.
Johnson, o zamanki seçimlerde Başbakan Alistair Darling tarafından belirlenen geniş ekonomik politikayı destekledi. Bu çerçevede, önümüzdeki dört yılda yapısal açığın sadece yarısı ödenecekti – ekonomide  £ 40 milyar daha fazla Bay Osborne’un planladığı gibi.
İşçi’nin, Bay Darling’in harcama kesintileri ve vergi artışları arasında tercih edilen 66:33 ve Bay Osborne tarafından benimsenen 80:20 oranına kıyasla 50:50 payına düşmesini düşündüğü anlaşılmaktadır.
Londra kentinde konuşan Bay Johnson şunları söyleyecektir: “Sürekli olarak Hükümetin sürdürdüğü mevcut ekonomik stratejinin alternatifi olmadığını söyledik. Ama başka bir yol var. Açıkları aşağı çeken dengeli bir yaklaşım var, ama Büyüme ve işler ekonomik bir stratejiye bir bakış değil, onlar için ne olduğudır ve bu yaklaşım, sermaye yatırımının oynadığı ve öncelik verdiği rol hakkında tekrar düşünmeyi gerektirir.
“Büyüme olmadan, açığı kesmek için girişimler kendi kendini yenileyecek. Yükselen bir dole kuyruğu daha büyük bir dole fatura anlamına geliyor. Ve daha az vergi geliyor. Tüm Liberal Demokrat amigolar için Tory planı, büyüme ve işlerle dolu büyük bir kumar. .”
Pazar günü yapılan bir televizyon röportajında ​​Bay Johnson, bankaların altyapı yatırımı için daha yüksek bir ücret talep etmesini istediğini, ancak İngiltere’nin bunun başarılı olması için uluslararası bir anlaşma yapması gerektiğini kabul ettiğini söyledi. Bankalar üzerindeki vergilerin Hükümet tarafından öngörülenin üzerinde “daha büyük bir rol oynaması” gerektiğini söyleyen gölge başbakanı, bunun, çocuk parası kesintilerinden bankalardan daha fazla para alınacağının “sapık” olduğunu öne sürdüğünü söyledi.
Tories, Bay Johnson’ın “ekonomik güvenilirliğin ilk denemesinde başarısız olduğunu” söyledi. Muhafazakar Parti genel başkan yardımcısı Michael Fallon şöyle dedi: “Alan Johnson, ekonomi primerinin bir sayfasının ötesine geçemedi. Bu açıkla başa çıkmak için şimdiye kadar önerdiği tek şey bankalar vergisidir. bunu uluslararası anlaşma olmadan yapamaz ve vergileri artırsa bile, para, İşçi’nin borçlarını ödemek yerine, daha fazla harcama yapmaya devam edecektir. Emek, ekonomik güvenilirliğin ilk testini başarısızlığa uğramıştır. “

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.