Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

En iyi polis, kuvvet birleşme planlamak için hayır diyor

  • Listed: Nisan 17, 2018 12:57 pm

Escort İlan Açıklaması

Birinci Bakan, ülkenin sekiz polis merkezinin işletilmesi için devasa masrafları azaltma çabalarında bazı İskoç güçlerinin birleştirilebileceğini defalarca tekrarladı.
Ancak, dün İngiltere Başsavcısı Patrick Shearer (ACPOS) Genel Sekreteri başkanı Patrick Shearer, iddiaları “mit” olarak reddetti.
ÜCRETSİZ HABERLER 24/7 GÜNCELLEME … TWITTER ÜZERİNDE SCOTTISH EXPRESS İZLEYİN
Ve polis merkezinin, uyuşturucu ekipleri ve özel şube memurları gibi hayati önem taşıyan bölümlere yerleştirilmesi konusunda ısrar etti.
Bay Shearer, İskoçya’nın şu andaki polislik modelinin “dünyanın en iyisi” arasında yer almasında ısrar etti, ancak sekiz gücün işletilmesinin idari maliyetinin yılda 350 milyon sterlin olduğunu açıkladı.

    Bay Salmond, bu ayın başlarında birleşme güçlerini devre dışı bırakmayı reddetti ve geçen hafta Perth’deki SNP konferansına “sınırları önündeki bobbileri” getireceğini söyledi.
Dün, Dumfries ve Galloway Polisi Şefi Sayın Shearer, güçlerin “eşi görülmemiş bir mali baskıya” maruz kaldığını itiraf etti.
Ancak şunları söyledi: “Mevcut yapıların, dünyanın en iyilerinden biri olarak kabul edilen bir polis servisi sağladığını vurgulamak gerekir.
“Tespit oranları yükseldikçe rekor düşük ve kamu güveninde suç oranlarını görüyoruz.”
Sözleri, İskoçya’daki Müfettiş Yardımcısı Bill Skelly’den birkaç hafta sonra geldi ve mevcut kamu harcamaları kesintisi karşısında mevcut sekiz güç modelinin “sürdürülemez” olduğunu söyledi.

    Haziran ayının sonundan itibaren rakamlar, İskoçya’nın 17.424 memurunun – SNP’nin 2007 yılında iktidara geldiğine göre 1,190 daha fazla olduğunu gösterdi.
Ancak geçtiğimiz hafta Northern Constabulary, önümüzdeki birkaç yıl içinde 5 milyon sterlin mali kara delikle savaşmaya çalıştığı 16 polis karakolunu kapatacağını açıkladı.
Ve İskoçya’nın en büyük gücü olan Strathclyde Polisi, 128 milyon sterlinlik bütçe açığı karşısında 200 memur ve 600 sivil personelin yardımına hazırlanıyor.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.