Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Ennis dünya ödülü için kısa listeye girdi

  • Listed: Nisan 17, 2018 11:11 am

Escort İlan Açıklaması

Sheffield’in 24 yaşındaki oyuncusu, Dünya Kapalı Şampiyonaları ve Avrupa Şampiyonalarında yeni bir kişisel en iyi oyunu kazanan yeni bir yıl geçirdi.
Ennis’in en büyük kadın ödülü yarışması, bu sezon yönetim kurulunu süpürmüş olan yüksek atlamacı Blanka Vlasiç’den geldi ve 200 metrede ve 400 metrede Elmas Ligi başlıkları kazanan Allyson Felix’i sprinter etti.
Ayrıca Sanya Richards başarılı olmak için çekişme Veronica Campbell-Brown, Milcah Chemos Cheywa, Meseret Defar, Fabiana Murer, Nadezhda Ostapchuk, Olga Rypakova ve Anita Wlodarczyk vardır.
Erkekler şampiyonluğunu kazanmak için direk pozisyonda, bu sezon 800 milyon dünya rekorunu kırmış olan Kenyalı David Rudisha ve 15 yarışmanın yenilmemiş bir sıralamasında Afrika Şampiyonası ve Kıta Kupası’nı kazanmış oldu.
Listeden en dikkat çeken devamsızlık, son iki yıldır kazanan süperstar Usain Bolt.
Jamaikalı sakatlıktan rahatsız oldu ve Stockholm’de ilk 10’a dahil olan Tyson Gay tarafından da dövüldü.
Listede üçlü Avrupa sprint şampiyonu Christophe Lemaitre ve cirit atıcısı Andreas Thorkildsen Avrupalı ​​yarışmacılara liderlik ederken, Christian Cantwell, Steven Hooker, Bernard Lagat, David Oliver, Zersenay Tadese ve Teddy Tamgho tamamlandı.
Gelecek ay, üç finalistin kısa bir listesi, iki sporcuya karar verecek olan Uluslararası Atletizm Vakfının özel bir jürisine sunulacak. Monako’daki IAAF Dünya Atletizm Galatasına 21 Kasım’da ilan edilecekler.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.