Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Eşekarısı zafer için tutun

  • Listed: 11 Ekim 2017 14:45

Description

Ev sahibi bir Paul Sackey denemesinden geçtikten sonra, Toby Flood’dan gelen dört ceza Kaplanları üstünlüğüne kavuşturdu ancak Steve Kefu, aranın ardından Eşekarısı’nın liderliğini geri getirmek için geçti.
Dave Walder sağlam tekmeleme avantajını artırdı ve Wasps, Leicester’ı masadaki rakiplerinin önünde tutmak için bir bonus puan kazanan Jordan Crane’den son dakikada bir denemeye rağmen asıldı.
Sackey, Joe Simpson’ın vurduğu penaltıyı çileden çıkarıp üç kötü çabayla vurarak sağ kanattan atarak, eşekarısı taraftarlarını altı dakika sonra ayağa kalktı. Walder dönüşümümü kaçırdı.
Leicester, Ofsayt ceza ile oyuna girmediğinde, Ofsayt adına verilen beş puandan üçünü kesti. Ve sürekli bir baskı döneminin ardından, Flood, Serge Betsen’in sıkışmasına neden olan 16. dakikada gol atmak için bir fırsat daha verdi ve yine başarılı oldu.
Wasps scrum baskı altında gıcırdayarak, Tim Payne defalarca yere düşecekti. 22 dakika geride kalırken ilk önce yine burnunu çıkardı ve Flood ceza alanını 35 metreden kaleye gönderdi. Wasps nihayet tekrar başından ayrıldı ve Leicester’ın hücumlara dönüşü, direklerin önünde top öldürdü. Walder 24 dakikalık bir penaltı ile açığı bir noktaya indirdi.
Wasps, skuanda boğuşuyordu. Bir başka çöküş ve temasa bir başka ceza daha açılış yarım saatlik çoğunluğu geçirmişti, ev ekibi yarısında Leicester gördüm. Ve beyazın körlüğüne indirilen bir sakat gördüğünde, Flood’un 33. dakikada yaptığı dördüncü penaltı cezası, soldan sağa geniş çaplı çıkardı.
Mark Robinson’ın pasosu Walder ve onun zeki yükü Kefu’yu 35. dakikadaki görevler arasında fırlatarak gönderdi. Walder dönen ve üç dakika sonra bir şaşkınlık yaratan Leicester, çoğunlukla egemen oldukları bir oyunda molada kalırken kendisini bulduğu için ceza ekledi.
İkinci yarıya artan bir niyetle başladı, Leicester baskı altında ard arda yapılan hatalar sonrasında 49. dakikada bir Walder cezası ile ödüllendirildi. Ve Walder dördüncü cezasını saatte çivilediğinde, yalnızca Flood’un 60 saniye içinde aynısını yanıtlaması için 10.116 kalabalık atmosferi yükseltti.
Ancak şampiyonlara karşı bahse giremezsiniz. Crane son dakikada bir atış yaparak Aaron Mauger’u dönüşümün ardından attı ancak sadece kaybedilen bir bonus puanı kazanmaya hizmet etti.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.