Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Evler umutları canlı tutmak için kazanır

  • Listed: 11 Ekim 2017 11:25

Description

Gündüz Romanlarla E Grubu’ndaki rakipleri eşleştirmek zorunda kalan Roy Hodgson’un adamları, teknik direktörlüğünü tamamıyla kaçırdıktan sonra ikinci yarıda çıkardığı Luboslav Penev’le karşılaşan Bulgar rakiplerine karşı maksimum puan aldılar.
Danny Murphy, diz çökmüşünden altı hafta sonra ilk ortaya çıkarken bir ceza aldı ancak Gera, kaptanının kızarıklıklarından kurtulmak için evine gitti. 16 Aralık Çarşamba günü Basle’ye gidiyorlar, son 32’ye ulaşmak için ince bir umutla hala.
Penev, ziyaretçilerin, Londra’ya geçmesinden sonra, borç borcu nedeniyle Bulgaristan’dan ayrılma yasağının kaldırılmasının ardından takım sayfasında seçildi. Yan tarafı erken fark etti, ancak ikinci yarıda ortaya çıktığı anda gerçekten tehdit etti ancak tarafı kendi grubundaki beş maçından sadece bir puan alamadı.
Bu erken şans, Todor Timonov’un gevşek bir boşluk bırakması üzerine geldi ve John Pantsil’in meydan okumadan önce vuruşunu bırakıp topu şaşkına çevirince topa güvenliği sağlamaya başladı.
Sonra Murphy’nin dokuzuncu dakikalık cezası, Gera’ya Ivan Ivanov tarafından cezalandırıldığında geldi. Bu suç çok açıktı. Bu yarışmada yargılanmış olan ekstra yetkilinin bulunmasına gerek yoktu. Kenarlarda oynadığı zamandan sonra, Murphy’nin paslanmaz spot vuruşu direğin üzerinden geçti.
Ancak Bjorn Helge Riise, köşe temizlendikten sonra 50-50 galibiyet alırken 15. dakikaya doğru ilerledi, sağ kanattan inip Gera’nın yakın mesafeden eve sallaması için geçti.
Geçen haftasonu oynanan bir vuruş sonrasında Bobby Zamora da taraftar kalırken, galibiyetleri iki katına çıkardı ancak Gera bölgenin kenarında kendi yönünde başını salladı.
Fulham, CSKA savunmasını her elde ettiklerinde, Christopher Smalling’in bir köşeden ilerlediği, Riise’nin Umut verici bir pozisyondan bir şut yönlendirmediğini ve Simon Davies’in Zamora’nın yoluna devam etmesinden sonra genişlediğini belirtti.
Spas Delev daha sonra Fulham’ın ilk yarıyı kaçırabileceği bir fırsattan kaçırdı ancak voleybol ile bir haç kurduktan sonra geniş bir nefes aldı.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.