Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Express.co.uk okuyucuları için ücretsiz iş semineri

  • Listed: 10 Ekim 2017 01:50

Description

17 Ocak Pazar günü gerçekleşen ‘İş Yaşam ve Başlama’ adlı bir günlük yeni bir iş semineri için özel ücretsiz bilet verildi. Bu kurs genellikle gün için £ 95’dir, ancak eğer burada kitap isterseniz ücretsiz alabilirsiniz. Lütfen, satmadan önce bunu hızlı bir şekilde yapmanız gerekeceğini unutmayın.
Atölye, ‘İş Anarşisti’ olarak bilinen iş eğitmeni Charles Farran tarafından yönetiliyor. Charles profesyonel iş koçluğunda yıllardır liderdir ve şimdi popüler stilini bir şirket kurmak veya tek bir tüccar olmak isteyen herkese sunmaktadır.
Sabah oturumu, yeni bir işletmeye başlamayı düşünen girişimcilere yöneliktir, ancak öğleden sonraki oturum mevcut işletmelerin mevcut durgunluk döneminde hayatta kalmasına ve gelişmesine yardımcı olacaktır.

    Kurs aşağıdaki gibi konuları kapsar:
• Sınırlı bir şirket kurmanız mı gerekiyor yoksa tek bir tüccar olmalısınız mı?
• Kötü bir kredi notunuz varsa veya iflas ettiyseniz, işe başlayabilir misiniz?
• Bir franchiseın parçası olmak veya bağımsız bir iş kurmak daha iyi midir?
• Bu zorlu borç verme ortamında nasıl fon alabilirim?
Neden eğitim yardımcı olur?
Kendi işinize başlamak ekonomik bir düşüş olmakla birlikte zor olsa da, önce biraz eğitim almanız durumunda başarılı olma şansınızı ikiye katlayabilirsiniz. Başlamadan önce doğru bilgiyi edinmek, hatalarınızdan ders almak zorunda kalmayacağınız anlamına gelir. Hatta elde ettiğiniz eğitimi ancak çok fazla hata yapacaksınız, ancak kendi başınıza başlamadan önce mümkün olduğunca çok teoriyi emmeye çaba gösteriyorsanız, onlardan daha azını yapacaksınız.

    Nakit akım yönetiminin temellerini öğrenmek, bir iş planını bir araya getirmek ve satış yapmak özellikle önemlidir. Bunların hepsi ve daha fazlası, bu derste kapsanmaktadır.
Özel işletme eğitimi dünyasında Farran, konuşmacı olarak uzun yıllara dayanan bir geçmişe sahiptir ve yılların tecrübesi ve mizahıyla desteklenen satılık, aksiyon dolu canlı sunumları ile bilinir. Fakat “Surviving in Business – and How to Start”, görüşmelerinin ilk defa daha geniş bir iş dünyasına sunulması oldu. Farran, “Yeni işletmelerin kurucuları ve aileleri için güvenli bir gelecek garantisi vermeye başlarken ve büyümelerini teşvik etmek istiyorum” dedi ve “özellikle mevcut ekonomik ortamda mücadele eden işyerlerine yardım etmek istiyorum. Bu, ‘hızlı zenginleşin’ veya ‘haftada üç saat çalışan milyonlar kazanın’ değil. Hiçbir saçmalığı yok. Bu gerçek işletmeler, gerçek dünyada yaşanabilirlik, güvenlik ve kazanç bulmalarına yardımcı olacak gerçek bilgi edinmekle ilgilidir. ”

    Charles Farran – İş Anarşisti
Charles, Offshore Company Formation ve ayrıca uluslararası bir Emanet Hizmeti sağlayan Chartmore Ltd.’de uzmanlaşmış olan Amanda J Molyneaux’nun Genel Müdürüdür (başka bir deyişle, uluslararası iş yaparken para kazanmak). Eşi ve Co Müdürü Amanda ile birlikte dünyanın en başarılı ve saygın offshore Hizmet Şirketlerinden birine Amanda J Molyneux

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.