Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Fab Dörtlü, 3D dünyasına dalmak

  • Listed: 10 Ekim 2017 14:20

Description

Robert Zemeckis’in yönettiği ve Disney tarafından finanse edilen resim, bir Polar Express, Beowulf ve A Christmas Carol için kullandığı hareket yakalama tekniklerini kullanacak.
Gerçek aktörler, İngiliz Komedyen Peter Serafinowicz’in Paul McCartney ve Dean Lennox Kelly-Kev’in TV Shameless’den attığı – John Lennon olarak – Fab Four’ı oynayacak.
Onların performansları “dijital hale getirilecek” ve son derece gerçekçi canlandırılmış karakterlerle hazırlanacak. “Sanırım Sarı Denizaltı, dijital sinemada yeniden tasarlanabilen ve muhteşem olmanın ötesinde bir filmin mükemmel bir örneğidir”, dedi Zemeckis.
1968 yılındaki film, Beatles’ın piskesik hikayesini Sgt Pepper’in Yalnız Kalpler Kulübü Şeridi olarak göstererek, denizin altındaki bir şehre, Pepperland’e seyahat etmek ve müzikten nefret eden Mavi Meanies ile yüz yüze geldiğini anlatıyor. Remake’de kullanılacak olan 16 Beatles şarkısı vardı, ancak grup üyeleri yalnızca ekipte canlı olarak yer aldı ancak aktörler animasyon eşyalarını seslendiriyordu.

    Zemeckis, ABD’li aktör Adam Campbell tarafından oynanacak olan McCartney ve Ringo Starr’ın yeni versiyonunda karakterlerini seslendirmesini umuyor.
“Beatles’ın hayatta kaldıkları iki oyuncudan söz etmediklerini, yapmaya ya da yapmaya istekli değiller” dedi. Hollywood merkezli İngiliz aktör Cary Elwes, The Princess Bride ve korku filmi Saw’un yıldızı George Harrison’dur.
İngiliz Film Dergisi editörlerinden Terence Doyle, orijinalin böyle bir şefkatte olduğu ve hareket yakalama animasyonunun detractors’u olduğu için tartışmalı bir yeniden yapılanma “dedi. Ancak teknoloji her geçen gün iyileşiyor.”
Zemeckis 2012 yılı sürümü için filmi bitirmeyi umuyor.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.