Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Fabio Capello: Neden İngiltere kaptanı olarak kalmak istiyorum

  • Listed: 11 Ekim 2017 08:15

Description

İtalyan, başka bir işle ilgilenmeyeceğini, Londra’da yaşmayı seviyor ve oyuncular ile Premier League yöneticileri arasındaki ilişkiden hoşlanıyor olduğunu itiraf ediyor.
Capello 2012 Avrupa Şampiyonası eleme turları için Polonya’daki önümüzdeki Pazar çekilişinde ısrar ederek: “Ben yine de 2012’de İngiltere ile burada buluşmayı umuyoruz.
“Bu FA’ya bağlı ve elbette Dünya Kupası sonuçlan, ancak çok mutluyum. İşimi seviyorum. İngiltere menajeri olmayı seviyorum ve umarım ki Dünya Kupası finallerinden sonra yine de Euro 2012 müdürü olurum. Neden olmasın?
“Ben İngiltere müdürü olmayı düşünmüyorum. İngiltere’deki futbol heyecan vericidir. Premier League iyi ve İngiliz oyuncularla çalışmanın tadını çıkardım. ”
Capello şu anda diz değiştirme ameliyatından kurtulmakla birlikte tekrar gitmek için sabırsızlanıyor.

    “Oyuncularımla, yöneticilerimle ve FA ile iyi bir his var. Burada İngiltere’de ve bu işte rahatım.
“Çalıştığınız insanların güvenliği olduğunda da bu çok önemlidir – oyuncular, personelim, taraftarlar. Sadece takımın yönetimi ile ilgili değil. Her şey bu.
“Londra’da yaşamaktan hoşlanıyor ve karımı da seviyor. Burada mutluyum ve Avrupa Şampiyonası’nda İngiltere müdürü olmayı umuyorum. ”
Capello, İngiltere’nin Dünya Kupası hırslarının ve daha sonraki Avrupa Şampiyonası hedeflerinin Manchester United’ın hayat formundaki Wayne Rooney’e zaten bu sezon 21 gol attığına güveneceğini biliyor.

    İngiltere’ye olan korku, asla maçı kaçırmayan Rooney, Dünya Kupası finalleri sona erene kadar tükenecek olması.
Ancak Capello şunları söyledi: “Çok güçlü olduğu için onun yanması konusunda endişelenmiyorum. Her maçı oynayabilir. Güç ve enerjiye sahiptir.
“Frank Lampard ve John Terry aynı. Bu oyuncular oynamak istiyorlar. Onu anlıyorum.
“Sir Alex Ferguson ve Carlo Ancelotti’nin oyuncularıyla ilgileneceğinden eminim. Ne yapacaklarını biliyorlar. Onlara söylemek zorunda değilim, çünkü en sonunda üst oyuncularının sezon sonunda büyük maçlar için iyi durumda olmasını isteyecekler. ”
Capello, Rooney’nin gol attığı gollerin bir kısmını da alıyor.

    İtalyan şunları söyledi: “Birkaç oyun sonrasında onunla konuştum ve neden birçok gol atmadığını sordum. Cevap, hedefin çok uzağında oynamaktı.
“Artık gol ve skorlamaya daha yakın. Her iki Carling Kupasındaki golleri onun olmasını istediğim yerdeydi – hedefe yakın. İşte o tehlikeli bir oyuncu olabilir. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.