Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Fergie: Rooney işi bırakmak istiyor

  • Listed: Nisan 17, 2018 11:09 am

Escort İlan Açıklaması

Rooney’in geleceği, İngiltere’nin yeni bir kontrat imzalamaya hazır olmadığı yönündeki raporları takip eden son birkaç gün içinde yoğun bir spekülasyon konusu oldu.
MUTV ile yapılan bir röportajda Ferguson şunları söyledi: “Yaz ayının başındaki David (Gill, baş yöneticisi) onun temsilcisi ile görüşmelere başladı ve Dünya Kupası’ndan sonra da devam edecekti. David bana sözleşme imzalamadığını söylememe çağrıda bulundu.
Şöyle devam etti: “Dünyadaki en büyük kulüpte olduğunu söylemeden sadece bir ay önce.
“Çocukla bir toplantı yapmasını istedim. Ajanının ne dediğini, gitmek istediğini yineledi.
“Hayal kırıklığı yaratıyor çünkü Wayne Rooney’e kulübe geldiğinden beri yardımcı olabileceğimiz her şeyi yaptık. Her zaman başı belada olduğu zaman onun için bir liman olarak burada bulunduk.”
Ferguson o ve oyuncunun düştüğünü ve Rooney’nin ayak bileği yaralanması olduğunu reddettiğini belirtti.
“Hiçbir tartışmamız olmadı” dedi. “Birisi kulübü terk etmek istediğinde bu durumların mekaniğini anlamak zorundasın. Yönetici ile düştüğünü söylemek kolay bir şey.”
Ferguson’un çok beklenen Salı basın toplantısından birkaç saat önce, Rooney, United’ın sabah eğitim seansı sırasında bir sedyeye çıktı.
Rooney, medyaya açık olan oturumun ilk bölümünü tamamlasa da, kameralar bir kez kaldıktan sonra ayak bileği yaralanmasına maruz kaldı ve bu da Çarşamba günü Eski Trafford’da Bursaspor ile Şampiyonlar Ligi karşılaşmasını özleyecek anlamına geliyor.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.