Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Filthiest oteller shamed

  • Listed: 11 Ekim 2017 00:15

Description

İngiltere, Basil Fawlty tarzı otel yönetiminde üne sahip oluyor – ilk 10 kirli ligde şok edici sekiz otel var.
Lancashire beldesindeki Grosvenor Hotel, TripAdvisor.com’da kalan gezgin incelemelerine dayanarak unenşam başlık kazandı.
Otel övünme rağmen: “konfor, bizim temizlik ve hizmet standardı olarak önceliğimizdir.”
Seyahat web sitesinde Grosvenor hakkında kalan yorumlar arasında “Şimdiye kadar kaldığım en kötü otel” Gitme! “Ve” İğrenç “.
Beş yıldızlı otellerinde genellikle birinci sınıf bir üne sahip olan Londra, listesinde utanç verici altı bütçeli otelde bulunuyor ve Park Hotel, başkentteki en kirli oyu seçti.
Parktaki bir mutsuz ziyaretçinin web sitesinde “Cehennem” olarak tanımladı. Bir diğeri: “Bazen bir pazarlık pazarlık değildir” dedi.

    York’taki Minster Hotel, sayıları 10 olan tek Kuzey oteliydi.
Ancak bir konuk “korku evi” dediğinde “çok iyi bir otel” olduğunu ve “hoş bir sürpriz” yaşadığını söyledi.
İngiltere’nin otel endüstrisi, Fawlty Towers 70s televizyon serisinde özetlenen eski bir görüntüyü yıkmak için çok çalıştı. Bu özellikli otel kompleksi Basil Fawlty, konuklarına kaba davranıyor ve komik sonuçlar doğuruyor. Ancak, TripAdvisor’ya göre, hayal kırıklığı yaratan oteller hala bütçe sonunda var. “Bu saçma yerde korkunç yerlerin olduğuna inanmak zor ve bu otellerin işyerinde kalması, iyi insanların ne kadar kolay koparıldıklarını gösteriyor” dedi.

    Organizatörler, dünya çapında oteller üzerinde kıyıcı kararlar getirmek için 30 milyondan fazla değerlendirmeden geçtiğini belirtti.
Ancak Grosvenor Hotel’in yöneticisi olan Gerrard Khajua, listenin haksız olduğunu söyleyerek geri döndü.
“Otelde yüzlerce memnun müşteri vardı” dedi. “Çift kişilik bir oda için 25 £ talep ediyoruz. Bu çok basit bir konaklama. TripAdvisor’daki incelemelerin çoğunun, otelde bir araba parkının bulunmadığını ilan etmediğimizde otopark gibi asla vaat edilmeyen tesislerde bulunması beklenen kişilerden geldiğini “belirtti.
Londra’daki Blair Victoria

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.