Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Fırtınalı günlerde Murray için rahatlama

  • Listed: 10 Ekim 2017 14:40

Description

Scot, 6ft 8in Güney Afrika’yı 6-1 6-1 6-2’ye doğru süpürürken sadece dört maçını kabul etti. Maç, dış koşullar nedeniyle Çubuk Laver Arena çatısı altında oynandı. Dış mahkemelerde dört ayrı oyunda oyun durdu ve Murray, bu gecikmelerden kaçınmak ve ikinci turdaki yerini ödüllendirmekten mutluluk duyduğunu itiraf etti.
Güney Afrika’nın önde gelen oyuncusu ile daha fazla mücadele etmesini beklediğini itiraf eden Murray, “Maçı dışarıda bırakmak çok güzel çünkü dışarıdaki hava nedeniyle çok sayıda oyuncu için uzun bir gün” dedi. “Açıkçası hızlı bir şekilde bitmek iyi” dedi.
“İyi bir başlangıç, zorlu bir oyuncu, daha önce Miami’de (Novak) Cokoviç’i dövdü ve bir tur maçı kazandı.
“Kolay olmasını beklemiyordum, 6 fit 8’di ve yardım ettim iyi bir başlangıç ​​yaptım hemen onu kırdım, daima büyük fark yarattı.”
Maçın geri kalanı için deseni koymak için 29 dakika içinde ilk seti almadan önce Murray 5-0 öne geçerken Murray hızlı bir şekilde bloklardan çıkmıştı.
22 yaşındaki oyuncu, Anderson’un ilk sekiz servis oyunundan altısını kırdığı için rakibine bir şans vermedi; bu maçta, bir kez kırılmadığı eleme maçından sonra elde ettiği maç öncesi iyimserliği boşa çıkarmaya çalıştı; ana çizim.
Murray’in gösterisindeki tek olumsuzluk, ilk hizmetlerin% 35’ini başardığı servis görevindeydi, ancak Scot, başarısızlığa uğramasının pek nedeni yoktu.
“Ben biraz daha iyi hizmet etmek isterdim” dedi. “Fakat ben iyi hissediyorum, son üç yılda yaptığımızdan 10 gün önce buraya geldim.
“İyi hissediyorum ve bu maçın kanıtladığını düşünüyorum.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.