Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Ford İlçesi Hikayeleri: John Grisham

  • Listed: 10 Ekim 2017 05:35

Description

Guy de Maupassant’ın duyarsız kocalarına dayatılan kadınların enfes işkencelerinden artık hoşlanmadık; Chehkov’un orta Asya bozkırlarında yaz yüksekliğiyle bir miktar kayıda girmek için istekli değiliz, ama John Grisham’a bize hatırlatması için güveniyoruz. ne kadar güçlü birkaç bin kelime olabilir.
Bizi Ford İlçesine geri götürür; 1989 ilk romanı A Time To Kill ayarı. Deep South Hicksville’in yedi katlı hikayesi insanın masumiyetini ve vilenessini anlatıyor; Thornton Wilder, bizimkiler fangs ile.
Pathos, suçluluk ve ceza, bir kadının ölümden daha kötü bir kaderi kabul ettiği sıradan halkın gündelik hayatındaki bu muazzam temalar, yalnızca kendisi için konuşan soğuk gerçekle eve götürülür.
Her planın her tatlı ya da vahşi bükülmesini desteklemekle birlikte, Grisham’ın böyle büyük bir oyuncusu olduğu bir oyun, yazarın dayanılmaz ve dayanılmaz inancını adamıdır.

    Okuyucularına güvenebilen birisine, “ahlaki pusula” ya da “siyasi doğruluk” gibi değil, yüreklerimizde yankılanan doğru ve yanlış çanları ile modern özdeyişlerle değerlendirilmeyen çıplak insan davranışları kemiklerine sahip olmak ne kadar sevindirici bir şeydir.
Michael’s Room’da avukat Stanley Wade silahlı olarak kaçırıldı ve ebeveynlerinin çöp çiftliğine yapıştırılmış ciddi bir beyin hasarına maruz kalmış 11 yaşındaki bir kontrplak kulübesinin evine götürüldü.
Wade, ailesinin doğumundaki karışıklığı takiben tazminat talebini başarıyla yendi. Michael’ın babası, sigara içen bir tabancayı Wade’in kulağına yapıştırıyor, bitkin annesi yakında oturuyor. Wade “tanık dururken ağlattı”.

    Her sayfa, yoksulluğa kapılmış yıllar süren yetersiz bakım, sakat çocuk için ailenin çaresiz hayal kırıklığıyla uğraşıyor.
Babanın parmağı tetiği sıkar; Wade, korku ve rahatlıkla aşağı indirilir, ancak çok basit bir seviyede onur memnun ve en sonunda statüko oluşturuldu.
Komik Boy’da Grisham, sınıf, ırk, eşcinsellik ve Aids gibi konuları ele alır ve gün içinde günlük gerçekleri kendine çeker. Saf büyü.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.