Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Freed Briton ‘muhteşem’ duygu

  • Listed: Nisan 17, 2018 2:05 pm

Escort İlan Açıklaması

Sadaka, Çocukları Kurtarmak için çalışan Zimbabve doğumlu Frans Barnard’ın, çektikten altı gün sonra bir güvenlik yerine giderken geldiğini söyledi.
Anna Ford, Save the Children sözcüsü, serbest bırakıldığından beri iki kez onunla konuştuğunu söyledi.
“Biz onunla konuştuk ve ‘Kanlı muhteşem’ dedi – güvenli ve iyi olduğunu ve kendisine bakan insanlara güvendiğini söyledi,” dedi.
“Kaçıranlar tarafından serbest bırakıldığını ve şimdi Somali’deki klan yaşlıların elinde olduğunu doğrulayabiliriz.
“Serbest bırakılmasını organize eden klan büyükleriydi ve şu anda bir güvenlik yerine giderken, klan büyüklerine yaptıkları her şey için son derece minnettarız.
“Somalili toplum hakkında her türlü zorluğa rağmen bu konuyu örgütleyebildiğini ve çözebildiğini söylüyor. Bize yardım eden herkese teşekkür ediyoruz.”
Başbakan, Somali’deki maskeli silahlı adamlar tarafından kaçırılan bir İngiliz yardım çalışanının serbest bırakılması hakkında “memnun” olduğunu söyledi.
Commons’ın soruları sırasında David Cameron şunları söyledi: “Somali’de onların adına hayati önem taşıyan bir çalışma yürüten Frans Barnard’ın kaçırılmasıyla Çocukları Kurtarmakla yakın temas halinde olduk ve onun haberi bizi çok mutlu etti. kaçıranlar tarafından serbest bırakıldı.
“Çocukları Kurtarın profesyonelliklerini övün ve ayrıca onun serbest bırakılmasıyla ilgilenen Somalili klan üyelerine teşekkür edeyim. Çok ama çok korkutucu olandan sonra ailesine geri dönmesinin iyi olacağına eminim. ve zor birkaç gün. “

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.