Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Galbraith lavabo Çemberler

  • Listed: 11 Ekim 2017 02:25

Description

Marc-Antoine Fortune, Paul Caddis köşesinden beş dakika farkla Celtic’e doğru yöneldi ve ev sahibi tarafı seyir halindeydi. Ancak, 26. dakikada, Anthony Stokes, Derek Riordan’ın köşesinde Artur Boruc’un önünden geçen bir köşeye sıkıştırmak için Hoops kutusunun içine yer buldu.
Aradan sonra Celtic inisiyatifini tekrar kazandı ancak aralıktan sonra Colin Nish için Galbraith, iki dakika daha ekledi, ilk dakikada John Rankin tarafından kurulduktan sonra çarpıcı bir şöhret kazandı.
Hedefe dair ofsiyon konusunda bir ipucu vardı, ancak Hoops taraftarları elinde bir oyun olsa da Rangers’ın gerisinde 10 sayı bulmaya kızdılar.
Caddic bir köşede Caddis’in kırbaçladığında sadece beş dakika sonra Celtic’in önünde ilerledi ve Fort John, öne geçerek Hibs kalecisi Graeme Smith’i öne geçmek için St Johnstone’da iki sayı fark etti ve çaprazdan çıktı.
Ziyaretçi birkaç dakika boyunca parçalara ayrıldı; çünkü Celtic liderliğini arttırma tehdidinde bulundu, Fortune başka bir çift çabayla yaklaşıyordu.
Ancak oyun ani ve şaşırtıcı bir U dönüşü yapmaktı. 26. dakikada, Boruc, Josh Thompson’ın kafayla kendi kalesine gol atmasını engellemek için iyi bir kaydetmeyi bırakınca, Hibs ortaya çıkan köşeden seviyeyi çıkardı.
Riordan soldan geçti ve Stokes, Boruc’un önüne sıkıştı ve başlığını ağa yazdı.
İkinci yarıda faaliyete başlayan bir dakika içinde McGeady Fortune pasosuna koştu ancak vuruş çok zor oldu. 82. dakikada, Hibs bozulduğu zaman, orta saha oyuncusu Liam Miller, Darren O’Dea tarafından Celtic kutusunda yere itildi ancak Hakem Brines, ceza taleplerini gözardı etti.
Celtic Park’ta gerginlik arttıkça, Chris Hogg atışlarını Galbraith’ın köşesinden attı. Ancak sansasyonel bir finalde saniyeler kala Hibs kırıldı ve Galbraith, Boruc’u kazanarak kazandı.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.