Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Gaz: Firmalar kullanmayı bırak

  • Listed: 10 Ekim 2017 03:50

Description

National Grid dün ev arzını korumak için yaklaşık 100 firmanın gaz kullanmasını yasaklamıştı.
Ayrıca, dört gün içinde benzeri görülmemiş bir ikinci gaz alarmı yayınlayarak, pazarda stokları kurtarmak için yurtdışından daha fazla gaz getirilmesini sağladı.
Kuzey Batı’da ve East Midlands’de fabrikalardan birçoğunun, alternatif yakıtlara geçmesi veya üretimini durdurması için, Grid, tedarik sözleşmelerinde nadiren kullanılan bir maddeye başvurduğunda söylenen 94 firmadan.
Enerji Yoğun Kullanıcılar Grubu’ndan Jeremy Nicholson, endüstriyel müşteriler için yapılan bir öneri ile şunları söyledi: “Yedek yakıtlar el altında tuttuysalar, bunun yerine bunu gerçekleştirebilirler ancak fırınların indirilmesi ve daha az üretim yapılması anlamına gelir; durgunluk onların ihtiyaç duydukları son şey olduktan sonra köşeyi değiştirin. ”

    Rationing tarafından vurulan firmalar “kesilebilir” sözleşmelerdir ve Grid emir verdiğinde kapatmayı kabul eder karşılığı daha ucuz gaz ticareti yapmaktadır.
National Grid’in bir gaz dengeleme uyarısı (GBA) uyarısı – evlerden ve işletmelerden gelen bir günlük gaz talebinin tahmini Norveç’teki beklenmeyen stok açığına denk geldiğinde geldi.
Gölge enerji sekreteri Greg Clark gaz uyarılarının İngiltere’nin enerji kaynaklarının zayıflığını ortaya çıkardığını söyledi. “Bir hafta içinde iki gaz tedariki uyarıları İngiltere’nin enerji durumunun ne kadar tehlikeli olduğunu gösteriyor” dedi.
Bir Grid sözcüsü, teknik sorunların, Norveç’ten gaz pompalayan bir boru hattından gaz tedariğinde 52 milyon metreküp açığına yol açtığını söyledi.

    “Gaz dengeleme uyarısı, gaz talebinin arzı aşma potansiyeline sahip olduğunu piyasaya sunmaktadır. Bu, pazarı, elektrik üretmek için gazdan ziyade kömür yakan jeneratörler gibi eylemde bulunmalarına izin verir “diye belirtti.
Tüccarların öğleden sonra geri düşmeden önce gün ortası alarmına tepki olarak gazın pazar maliyeti yükseldi.
Danışmanlık McKinnon

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.