Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Gençlerin silahları Scarlet’i vurdu

  • Listed: Nisan 17, 2018 10:15 am

Escort İlan Açıklaması

Üçüncüsü İngiltere antrenörleri dün Welford Road’daydı – ve onlar eskiden Kaplanlar gibi Leicester’in Scarlet’leri boyun eğmeye tabi tuttukları için görüşlerinden çok memnunlardı.
John Wells, Graham Rowntree ve Brian Smith eski Leicester oyuncularıdır, bu yüzden hiçbir şey, muhtemelen İngiltere bile değil, bu Beşinci Heineken Kupasının zaferini aşabilirdi.
Scarlets umutla seyahat etti, ancak Ben Youngs ve Tom Croft’tan asla gelmeyerek kaçmalarını isterlerdi. Yine orada, Kiwi No8 Thomas Waldrom ziyaretçilerin paketini kendisi tarafından dışladı.
Kişisel öyküleri göz önüne alındığında, şüphesiz ki, Wells, Rowntree ve Smith için Youngs ve Croft’ın bu kadar olağanüstü performans gösterdiği ikincil bir önem taşıyordu. 21 yaşında, Youngs endişe verici bir şekilde sadece bir scrum-half beklentisi kalır. Yılların geçişi ve bunun gibi daha fazla deneyimle neler olabilir? Öte yandan, koltuk yolculukları bundan daha rahat gelmiyor.

    “Leicester’de muhteşem bir paketimiz var, her zaman var ve her zaman olacak, ve bu bize fırsatlarımızı veren şeydir” dedi. “Bir planla geldik ve ona yapıştık. Bu, Avrupa’da sadece bir başlangıç.
“Tekrar başlıklı olmak güzel olurdu ama maalesef bu kararı ben vermiyorum. Şu an nerede olduğum ve Toby Flood ile oynadığım, içeride tanıdığım birinin hayatı kolaylaştırdığı yerlerden memnunum. ”
Bu bir seçim tavsiyesi gibi geliyor. İngiltere’nin antrenörleri, Flood’un Leicester arka sıradaki Croft’la birlikte Waldrom’un yanısıra tümüyle tükenme dolu bir serginin yanı sıra yarım saatlik 70 dakikalık geri dönüş süresine sahip olduğunu gördü.
Waldrom’un karşı karşıya kaldığı Scarlet paketinin terminal kırılganlığı, en iyi yaptığı serbest rugby için Croft maksimum enlemini verdi. Perpignan’ın dün Treviso’ya karşı kazandığı bonus puanından sonra, Tigers’ın kendilerinden birine ihtiyacı vardı, bu da marjın sadece üç puan olduğu zaman yarı-kesin bir şekilde belli değildi.

    Leicester koçu Richard Cockerill, “Fırsatlarımız vardı ve daha sonra oyunda bize yakalanmış olabileceklerini düşündüm” dedi. “Fakat oyuncular geldi.
“Hala Scarlet ve Perpignan’a gitmeliyiz, bu yüzden henüz bir sürü rugby kaldı. Eğer havuz Llanelli’de kazanmaya bağlıysa, zor bir gün olacak. ”
Bu kanıtta değil. Oldukça nefes kesici uzun bir deneyimle Morgan Stoddart’ın deneyimlerinden yola çıkan Scarlets, ortaya koyduğu tehdidin tam da oraya tamamen düşmesine neden oldu. Aralık ayında Perpignan’a karşı arka arkaya oynanan oyunlar, Tigers’ın değerini değerlendirmede daha güvenilir olacaktır.
Scarlets’in teknik direktörü Nigel Davies, “Leicester gibi bir yere gelmeniz durumunda haklı olmanız gereken belli temeller var” dedi. “Daha çok oluşmalıyız. Leicester acımasızdı ve bizim için büyük bir ders var.

    “Bu çok hayal kırıklığı yaratıyor. Sonuçların buna yakın bir yerde olacağına inanmadık, ama eğer yeterince iyi oynamıyorsanız, Avrupa’nın en iyi takımlarından birine karşı ne olacağı bu durumda. ”
Buradaki ayrılık, Perpetes’in Perpignan üzerindeki galibiyetini, savunmasındaki işlev bozukluğu, onların parlak bir şekilde saldıran oyunlarıyla gizlendiğinde, perspektif haline getirdi.
Scarlets tehlikeli karşı saldırganlar, ancak doğru saldıran bir dayanak kurmak neredeyse imkansız olduğunuzda şansınız sıfırdır.
Martin Castrogiovanni’nin rumble’ı ilk Leicester denemesini yarı yarıya geri çekti ve oyun ne kadar uzun sürerse, Tigers derinden kaçarak, sıradışı bir şekilde terkedildi.

    Bu beklenmedik üstünlüklerini yansıtıyordu. Croft iki kez attı ve Youngs, Waldrom ve Matt Smith de Scarlets hattını geçti. Welford Road’un coşkusu toplamdı ama sadece 19.160’ta paylaşıldı.
Leicester – Denemeler: Croft (2), Castrogiovanni, Youngs, Waldrom, Smith. Eksileri: Sel (5). Kalemler: Sel (2).
Scarlets – Dene: Stoddart. Con: S Jones. Kalem: S Jones.leicester 46
Scarlets 10

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.