Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Gere ağaç ince yüzünden düştü

  • Listed: 11 Ekim 2017 09:20

Description

Pretty Woman yıldızı Şubat (09) New York Westchester County, restore edilmiş bir çiftlik evinde bir yatak-kahvaltı açtı – ama arazi 14 dönüm remodeling sonra yerli halklardan ateş altına girdi.
Gere ve karısı Carey Lowell, komşularını tütsülenmiş bırakan bir hareketle ülkesine geri çekilmek için yaklaşık 200 ağaç dikmekle suçlandı.
R.J. Yerel Bedford Record-Review gazetesinin editörlerinden Marx, New York Post’un dedikodu sütununa PageSix’e şunları söylüyor: “Eski, çürümekte olan bir mülkün rehabilitasyonunu yaptı ve insanlar bu konuda çok mutluydu Toplumda çok popüler.Oğlu Little League Burada hissediyorum (Ama) ağaçların temizlenmesinde birazcık çabuk hareket ettiğini hissettiriyor İnsanlar prosedüre uymadığı için biraz hayal kırıklığına uğradılar.
“Doğru kanalları ve izinleri araştırmak yerine, onları kesmek için birini kiraladı, genelde iyi bir komşu.Bu tamamen karaktersizdi.Bu para için bir mesele olmayan bir şehir.Ne önemlidir ne görgü kuralları ve bakım İnsanlar ona destek veriyor ancak ne düşündüğünden emin değilim. ”
Yayınlanan raporlar, Gere’nin her ağaç için 156 TL para cezasıyla karşı karşıya kaldıysa, yerel yetkililer uygun izin olmadan temizlemeyi sağladığını tespit ettiyse, 31.250 £ civarında ücretlendirilebileceğini ifade ediyor. Bildirildiğine göre, yetkililerle bazı ağaçları yeniden planlama konusundaki görüşmelerde bulunuldu.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.