Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Gibson son yönetici aramaya başlar

  • Listed: Nisan 17, 2018 11:34 am

Escort İlan Açıklaması

Gibson, Strachan’ın Riverside Stadyumu’nda kalışının Pazartesi gecesi sona erdiğini ortaya çıkardığında telefonunun çengelden koptuğunu açıkladı.
Geçen sene Gareth Southgate’i başarılı kılan 53 yaşındaki İskoç, istifasını teklif etti ve Teesside’deki bir büyünün ardından, 46 girişimde sadece 13 zafer kazandıran bir tazminatsız olarak yürümeyi tercih etti.
Kendisi, hayranı olan Gibson, dört yıl önce UEFA Kupası finalinde oynadığı bir kulüpte toparlanması için tüm gücüyle çalışacağına söz verdi.
BBC Tees’e şunları söyledi: “Son iki ya da üç yıldan beri zevk aldığım günlerde dürüstlük duyacağım – Ben bir Middlesbrough hayranıyım, çok korkunçtu. Ama ben değişmekte olandan daha fazla nüfuz sahibi olan tek kişi benim. Bu etrafında.
“Derin derine inme zamanı, taahhüdümüzde vahşi olma ve inatçı olma zamanı.
“Yapmamız gereken şey bu ve yapacağımız şey bu, ve bu kulübün etrafında dönelim. Bu bir gecede olmayacak, ama biz bu kulübün etrafında döneceğiz.”
Eski Middlesbrough’ın savunucusu Tony Mowbray’ın ismi Strachan’ın en sert eleştirmenlerinin dudaklarında bir süre yer aldı, ancak Gibson, adayların Paul Ince, Paul Jewell gibi şeyleri de içeren spekülasyonlarla potansiyel adayların bir listesi olarak kabul etmeyi reddetti. ve iş ile Alan Curbishley.
Hiçbir şey vermezken, Gibson, kulübün cazip bir teklif olmaya devam ettiğinden emin.
Dedi ki: “Bizim tesislerimizle, hayranlarımızla çok cazip olduğumuzu düşünüyorum. Şampiyonlukta olduğu kadar iyi olmalıyız. Son on yılda küçük bir başarıya sahip olmayan uzun bir Premier League soygunumuz var. .”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.