Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Gig incelemesi: Büyükelçiler Tiyatrosu’nda Ronnie Wood

  • Listed: Nisan 17, 2018 3:08 pm

Escort İlan Açıklaması

Görme, fevkalade iyi. 65 yaşındaki kösele, rocker’ın her bir köşesine bakar – drenaj borusu, sarkık mücevher ve yırtık kaslar hala komedi olmaktan çok tehlike yaratır. Ve tabi ki Wood’un kanıtlayacak hiçbir şeyi yok – rahat, esprili ve hatta Sex ve The City oyuncusu Chris Noth’un (Mr Big) bu akşamki solo albüm I Feel Like Playing’in bir defalık performansına ev sahipliği yapmasına izin vermedi. “Bu gece 60’lılar gibi geliyor!” Chris, muhtemelen, kalabalığın çoğunu oluşturan erkeklerin nesline atıfta bulunur.
Ronnie’nin en son kökü-kaya çabasını övecek çok şey var. Bir humdrum başlangıcından sonra, grup, Bobby Womack’a kayıt yaptıran bir şarkı olan yükselen Lucky Man ile ayaklarını buluyor, ancak bu gece, Mica Paris ve Beverley Knight’dan muhteşem bir destek alıyor. Ronnie’nin oynadığı oyun, ritmi ve soloları kısa tutarak tutkulu ve kendine özgü bir oyun. Paris ve Şövalye aynı zamanda çiftin birbirini tutmaya çalıştığı bir gospel-soul gerilimi olan I Gotta See’de mükemmel bir performans sergiliyor.

    Başka bir konuk, Stereophonics ‘Kelly Jones, Ronnie Lane’in güzel Debris’i, bu vesileyle Jumping Jack Flash encore’dan çok daha alakalı olan eski bir favori olan Wood’u gerçekleştirir – Wood’un hiçbir ilgisi olmayan ama tahmin edilemeyecek kadar müthiş bir tepki alan bir şarkı.
Karar: 4/5

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.