Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Gordon Brown suç işlemiş olduğunu iddia ettiği gibi öfke

  • Listed: 4 Ekim 2017 09:45

Description

Başbakan, işgücünün iktidara gelmesinden bu yana, yıllık suç sayısının üçte bir oranında azaltıldığını iddia etti.
Ve yobs ve şiddet suçluları çeteleri tarafından tehdit insanların korkularını “anladı” diye ısrar etti.
Rakiplerini korkutmakla suçlayan Bay Brown, “Suçla mücadelede hep ihtiyatlı olmalıyız. Ancak aynı zamanda dikkatli olmalıyız. Kurmaca ile korkuyu yayanlar var. ”
Dedi: “Bunlar gerçekler – suç aşağı, anti sosyal davranış aşağı.”
Ve David Cameron’un suçla suçlanan, yoksun bölgelerinin “kırık toplum” haline geldiği suçlamasını reddetti.
Başbakan’ın İşleri zorla suç olarak tasvir etmek için yürüttüğü seçim öncesi en eski seçim, dün Berkshire’ın Reading şehrinde yapılan bir konuşmada geldi. Ancak iddiaları, polis tarafından kaydedilen suçlardan ziyade, suçla ilgili kamuoyundaki tutumlara ilişkin tartışmalı İngiliz Suç Araştırması’na dayanıyordu.

    Ve sözleri, İşçi Partisinin hedeflere olan saplantısını polise bürokratik olarak bağlamış ve suçla mücadelede iktidarsız bıraktığını söyleyen kıdemli muhalefet milletvekillerinden öfkeli bir tepki vermiştir.
Gölge Ev Sekreteri Chris Grayling, “Yine de, Gordon Brown’un bu Hükümet’in kanun ve düzen hakkındaki eski yorgun iddialarını duyuyoruz. Gerçek şu ki, Britanya’nın yukarı ve aşağı toplulukları anti-sosyal davranışlardan ve bazı bölgelerde şiddet içeren bir suç kültünden kurtulmuşlardır ve Hükümet bunun hakkında ne yapacağına dair pek bir fikri yoktur. Böyle devam edemeyiz “dedi.
Lib Dem sözcüsü Chris Huhne şunları söyledi: “İşi ve Muhafazakârlar, suçu kestirmenin en iyi yolu polise dönmekten çok zor görünmek için umutsuz bir girişimde ceza koltuk yarışına girdiler.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.