Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Gordon Ramsay rakip şeflerini kızıştırdı

  • Listed: 4 Ekim 2017 21:55

Description

Bildirildiğine göre 60 milyon avro değerinde olan aşçı, ekonomik krizin etkisiyle mücadele ettiğini ancak servetini kullanarak Gordon Ramsay Holdings International franchiseini kurtardığı için gururlu olduğunu itiraf ediyor.
“Bazen eldivenlerimle halatlara karşı bir boksör gibi hissediyorum ve yumrukları alarak” diye açıklıyor Ramsay, 43 yaşında.
“Bazen olsa da, darbeler acılı bir ekonomik rüzgar biçimindedir. 2008 yılındaki durgunluk bizi zorladı. Kriz anında gerçekleşti. Ayak izi aynıydı, ancak harcamalarda yüzde 17 ila 20 azalma oldu.
“Ancak biz yeniden yapılandırdık ve biz – Gordon Ramsay Holdings International’ın genel müdürü Chris Hutcheson’da olduğu gibi – biz de kendi kişisel paralarımızla işi kurtardık. Bu endüstriden iyi para biriktirdik, bu yüzden bir şeyler geri almaya haklısın.
“Aksine, ben diyebilirim ki, bu işin diğer bazıları, restoranlara merak etmedim ve tedarikçileri sıkıştırmadım – iflas talebinde bulunarak faturalarını ödemekten kaçındım, sonra tekrar açtım” dedi.

    35 yaşındaki Dancing On Ice adlı evde evli olan Ramsay, 35 yaşındaki Tana, kayınbiraderinin bir hata yaptığında Kitchen Nightmares yıldızı olduğunu söylemeye devam etmediğini de sözlerine ekledi.
Waitrose Food Illustrated’a “Müşterilerimin dışında, benim en büyük eleştirmenim Chris” dedi. “İnsanlar onun bir mafya donuna benziyor – tanrı babası – ama bu tür bir şey değil. Her ne kadar en zorlu kurabiyem ve harika bir müzakereci olmasına rağmen. İşler zorlaştığında geçen sene paniklemediğini asla unutmayacağım – sakin görüşüne saygılıyorum. ”
Ramsay, 2009’un başında uluslararası imparatorluğunun çökmesine karşın iflas etti. Hemen hemen büstü geçeceğini itiraf etti.
“Bugün yönetimi uygulamak çok kolay. Bu doğru değil, saygılı bir çıkış değil. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.