Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Gordon Strachan, Middlesbrough patronu olarak istifa etti

  • Listed: Nisan 17, 2018 1:35 pm

Escort İlan Açıklaması

Strachan’ın saltanatı, Gareth Southgate’ten Riverside Stadyumu’nda, şampiyonanın tepesinden bir puan çıkınca neredeyse tam bir yıl geçti.
Leeds’in evdeki yenilgisi, 20. sıradaki Boro’lu, düşme yerlerinin iki puan üstünde – 20 yıldaki en düşük pozisyonu olan son damla oldu. Strachan’ın neredeyse dört yıllık bir anlaşması vardı, ama hiçbir şey bırakmadı ve başkan Steve Gibson şunları söyledi: “Gordon çok nadir bir adam. Onu çok beğeniyorum ama işe yaramadı ve buna karşı çıkmamız gerekti.
* CAIRO İKİ İÇİN LÜKS UZUN HAFTA DÖNÜYOR !!! BA CLUB SINIF UÇUŞLARI, BEŞ YILDIZLI KONAKLAMA VE 1.000 £ SPENDING PARA DAHİL! *

    “Gösterdiği bütünlük, hayatı benim için çok kolaylaştırdı. Sadece istifasını sunmadı, aynı zamanda sözleşmesini de yitirdi. Tazminat istemedi, kulüpten boş ellerle yürüdü ve bu adamın bir ölçüsü.
“İtilmedi. İstifasını teklif etti ve kabul ettim. Çalışmamış bir hataydı. Son birkaç yıldır zevk almadım, çok kötüydü. Artık derine inme zamanı. Şunu çevirelim. ”
Gibson, Strachan’ın yerine geçen antrenör Steve Agnew’in bu geceki Nottingham Ormanı’nın yolculuğu için ücret almasıyla acele edilmeyecek. “Bireye odaklanmak en akıllıca bir şey olmayacak” dedi. “Her türlü öneriyi ileri süren ajanlarım vardı.

    “Acele etmemiz gereken bir şey değil. Terfiden vazgeçmedik. Bu ligdeki herkese karşı rekabet edebilmeliyiz. ”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.