Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Gordon Strachan, Middlesbrough’da mücadele ediyor

  • Listed: 11 Ekim 2017 21:25

Description

Blackpool’un evinde yenilgiye uğramış olan Blacko, Salı günü kaybedilen bu son yedi maçın beşinci maçında, ancak bu sezon Gordon Strachan’ın tarafının parkta oynadığı gerçeğinden dolayı, Boro’nun canı sıkıldı.
Boro, Şampiyona’da altıncı sırada yer alan Blackpool’un sadece iki puanı olmasına rağmen, Ekim ayında Derby County üzerinden kazandığı Gareth Southgate’in kazandığı sonuca göre yaptıkları sonuçlar kendi hikayelerini anlatıyor.
Southgate’in çıkışında Boro, Newcastle liderlerinden bir puan geride kaldı ancak Strachan’ın altıncı maçında sadece bir galibiyet sonrasında, art arda yedi maç kazanan dirilen Magpies’in ardındaki 16 puan geride kaldı.
Kalabalıklar, Riverside’da 20.000’in altına düşüyor ve Salı günü ancak 17.000 ev hayranları var. Taraftarlar, anlaşılabilir bir şekilde, kulübün ‘Leeds’i yapacakları ve Riverside’daki çanta dizeleri açıkça gerildiğinden liglerde daha da ileri gideceklerinden endişe duyuyorlar.

    Kulüpteki 13 yaş altı teknik direktör Craig Hignett, kulübün kanıtlanmış bir geçmişe sahip tecrübeli bir yönetici atadığına göre şu anda paniğe kapılmanın zamanı olmadığını söylüyor ancak şu an kasaba çevresinde af ve karamsar bir hava olduğunu kabul ediyor dev Corus fabrikasında çok fazla iş kaybı.
1995 yılında Riverside’daki ilk hedefi atan Hignett, “Kasabada neler olup bittiğine dair bir umutsuzluk hissi var, şu anda Corus ve Boro bir adım önde ve iki adım geriliyor.
“Ancak yönettiği tüm kulüplerde muhteşem bir rekora imza atan deneyimli ve başarılı bir yönetici olan Gordon’da doğru adam var. Doğru koymak için zamana ihtiyacı var ve ona müthiş bir yönetici olduğu için verileceğinden eminim.

    “Tuhaf, çünkü bu sezon evden uzak kaldıkları için mükemmel oldu. QPR’deki 5-1 galibiyet, bir köşe döndüğünü önermişti. Her ne sebeple olursa olsun, evde aynı performans düzeyine ulaşamamışlardır. Niçin bilmiyorum.
“Açıkçası, evde daha rahat hissedeceksiniz çünkü çevresi çok tanıdık, bu yüzden hala bir gizem.”
Boro taraftarları, Riverside’da bu sezon 10 maçta sadece sekiz gol gördüler ve evdeki üç lig galibiyetiyle, korkunç forumu Strachan’in en iyi uçuşa derhal geri dönüş umutlarını kırmakla tehdit etti.
Pazar günkü Cardiff Şatışmasıyla ev karşılaşması öncesinde kulübün şehir merkezinde mağazada bir oturumda Stoart Boam ve Jim Platt’ın eski Boro yıldızları ile bir araya gelecek olan Hignett şunları söyledi: “Fanlar gerçekten çok iyi ve çok sabırlı davranıyorlar. .

    “Blackpool oyunundaydım ve Boro bir gol atsa bile, tüm oyuncuların hemen arkasındaydılar. Evden çok uzakta nasıl oynayabilecekleri garip, ancak daha sonra Salı günü çok kötü bir şekilde evde oynuyorlar. ”
Riverside’da para sıkışıktı ve Boro’nun İngiliz futbolunun yüksek masasında şölen olduğu günler bitti.
Sadece kıdemli oyuncu Chris Riggott, üç yıl önce UEFA Kupası finalinde Sevilla’ya yenen takımdan kalmış, büyük ücretli isimler de taşınmış durumda.
Değişim ölçeği etkileyiciydi ve Boro’nun sonuçları Şampiyonanın orta sıralarında yer alıyordu. Steve McClaren’in kurduğu ve Avrupa’ya giren ekip Southgate tarafından parçalandı ve başkan Steve Gibson tarafından kovuldu.

    “Karar, Gareth Southgate’den kurtulduğunda, bir sonraki hamle onu geniş bir tecrübe ve bilgi birikimine sahip bir kişinin yerini alacaktı,” dedi Hignett.
“Kulüp kesinlikle Gordon Strachan’da bulunuyor. O iş için doğru adam ve tam olarak kulübün ihtiyaç duyduğu şey. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.