Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Goulding açılışında ilk seti

  • Listed: Nisan 17, 2018 4:02 pm

Escort İlan Açıklaması

Antrenör Steve McNamara’nın 24 kişilik kadrosunda sürpriz bir seçim olan 22 yaşındaki oyuncu, eğitimde sürdürülen bir hamstring sakatlığından kurtulmayı başaramayan Leeds oyuncusu Ryan Hall’un şansını yakaladı.
“Birisi, onlar için talihsiz bir yara aldı ama bana bir şans verdi,” diye hatırladı. “Büyük Final’i kazanmak büyük bir heyecan ve bu iyi bir yıl geride kaldı.”
Goulding, orta sezonda bir araya gelmek için McNamara’nın 37 kişilik kadrosuna dahil edilmedi, ancak çağrıları geçen sene Salford’a üç ayını harcayan bir oyuncu için talihlerde dikkate değer bir yükselmeyi tamamladı.
“Her seferinde Süper Lig oynamak için ihtiyaç duyduğum şey buydu,” dedi. “Biraz oyun zamanım ve güvenimi biraz geri kazanma şansım var. Açıkçası en iyisi için çalıştı.”
McNamara, son Cumartesi günü, yeni kaptan James Graham’ı kabul ettiği ve Wigan prop Stuart Fielden’ı tecrübe ettiği ön cephede, Yeni Zelanda Maori ile 18-18 berabere kalan tarafa iki değişiklik yaptı.
Isınma maçında dinlenen Graham, oyundaki pozisyonu ve kaptanlığı yaralı Adrian Morley’den devralırken, Fielden dört yıl boyunca ilk kupasıyla forma dönüş için ödüllendirildi.
Fielden, ilk çocuğunun doğumuna katılmak için takımın geri kalanından dört gün sonra Maori oyununu oturdu.
“Cumartesi günü maçı izlemek çok zordu” dedi. “En azını söylemek için kaşındı.”
McNamara, Westpac Stadyumu’nda bir basın toplantısında şunları söyledi: “Oldukça taze ve oldukça keskin. Her zaman olduğu gibi, çok hevesli.”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.