Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Graham büyük bir lider – Crabtree

  • Listed: Nisan 17, 2018 11:12 am

Escort İlan Açıklaması

25 yaşındaki St Helens takımı, hem Jamie Peacock’un hem de halefi Adrian Morley’nin yokluğunun yarattığı boşluğu doldurmak için baş antrenör Steve McNamara tarafından seçildi ve Huddersfield’ın Eorl Crabtree yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Moz büyük bir ilham kaynağıydı ama Jammer Muhtemelen bu geleceğin fantastik bir fırsata sahip olması harika bir oyuncu ve harika bir lider.
Manchester’dan 33 saat süren bir maratonu tamamladıktan sonra Salı akşamı kampa giden İngiltere ekibinin en son üyesi olan Warrington’lu Gareth Carvell şunları ekledi: “Kalbinde yüreğini takıyor. Hem JP’yi hem de Moz’i kaybettikten sonra, ayağa kalkacak birine ihtiyacımız vardı ve o da markayı hızlandıracak. ”
Graham antrenmanda düşük bir profil tuttu ve takım arkadaşlarının Peacock ve Morley gibi büyük konuşmalarını beklemeden uyardıktan sonra sahadaki hareketlerinin kendileri için konuşmasına izin vermekten mutluluk duyacaktır.
Crabtree, “Vurulacağınızı bildiğinizde çizgiden ilk gelen siz olacak” dedi. “Sahada konuşmasını yapıyor.”
18-18 Kasım tarihleri ​​arasında Auckland’da Yeni Zelanda Maori ile beraber geçen 18-18 beraberliğinden istifade edildikten sonra, Graham, dört dörtlük turnuvasından kopmuş bir ponponun tamamından çıkmış olan Morley için başlangıç ​​serisinde otomatik bir yedek olacak ve geri dönecek ameliyathane için ev.
Bu, Carvell’in Crabtree, Darrell Griffin ve Stuart Fielden ile 17 sıradaki diğer üç sıradaki yer için mücadele etmesine neden olacak, ancak Sam Burgess, Ben Westwood ve Ben Harrison’ın hepsi de arka sıralar ve kulüpleri için prop arasında geçiş yapmak için kullanılıyor.
Crabtree, Maori’ye karşı büyük bir etki yaptıktan sonra Cumartesi günü banktaki bir nokta için direk pozisyonunda görünüyor, ancak verilen bir şey almıyor.
“Ekranımdan oldukça memnun kaldım ama hala üzerinde çalıştığım çok şey var” dedi.
“İlk Test için seçim yapmaya itmeye çalışıyorum. Umarım yeterince yaptım ama asla bilmeyeceksin.”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.