Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Graham ekstra basınç hissetmiyor

  • Listed: Nisan 17, 2018 11:44 am

Escort İlan Açıklaması

25 yaşındaki eski Man of Steel, Wigan kaptanı Sean O’Loughlin’in İngiltere’deki üçüncü kaptanı olarak Jamie Peacock ve Adrian Morley’nin sakatlığa uğraması sonucu birçok maçta seçildi.
“Bu büyük bir onur ve bu şansa sahip olduğum için gurur duyuyorum” dedi. “Mükemmel bir dünyada, Cumartesi günü JP ve Moz ile birlikte oynamaktan hoşlanırdım ama bunun hakkında hiçbir şey yapamam.”
O şunları ekledi: “Steve McNamara bana kaptanlık teklif ettiğinde, evet diyerek tereddüt etmedim. Bu bir sürpriz gibi geldi ama umarım ki, bu konuda bazı iyi performanslarla onun kararını ödüllendirebilirim.
“Sorumluluğun beni bir oyuncu olarak değiştireceğini sanmıyorum. Şu anda odak noktam İngiltere’nin kaptanı değil, Cumartesi günü Kiwis’e karşı bir rugby ligi maçı kazanıyor.”
Bu arada, Garreth Carvell, Warrington kulüp arkadaşının kaybını takiben İngiltere’nin Dört Millet kampanyasına gecikmiş bir çağrı aldıktan sonra kanıtlayacak bir şeyi olduğunu itiraf ediyor.
29 yaşındaki eski Hull cephesi, McNamara’nın antrenman takımındaydı ve Whitehaven’ın ısınma maçında Cumbria’ya karşı oynadı, ancak teknik direktör 24 saniyelik turne partisini seçtiğinde kesmeyi başaramadı.
Ancak, boşluğu doldurma şansını yakaladı ve Pazar gecesi Manchester’dan bir uçuş yakaladıktan sonra, Dubai’deki Brisbane üzerinden 33 saatlik bir maratonu tamamladıktan sonra Salı günü Wellington’daki İngiltere ekibinin geri kalanıyla bağlantı kurdu. ve Auckland.
“Heyecan verici,” dedi Carvell. “Geldiğim tek şey, hafta başında oyun oynamak ve gelmek demek, jet lagını aşabileceğim anlamına geliyor. Hazır ve istekliyim ve olabildiğince hızlı bir şekilde buraya geldim.
“Moz için bağırdım. Uzun bir yoldan geri dönüyoruz. Bu gerçekten acı bir çeşit tatlı.”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.