Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Haftasonu TV

  • Listed: Nisan 17, 2018 10:37 am

Escort İlan Açıklaması

Roma için geniş kamu binaları ve kalabalıklar gerekir. Tam tersine, ortaçağ İngiltere’sinin mock-up’ına ihtiyacınız olan her şey, nemli bir sonbahar sabahında bir arka bahçedir. Bir orjinal arabaya ve ortasındaki çuval tuniklere birkaç blok atıp, 12. yüzyıla geri döndün. Çürüyen şalgamların kokusu, bu dramın her sahnesinde asılı durmasına rağmen, izlemeye devam etmemek zordur.
Ken Follett’in romanına dayanarak, dolandırıcılı doğuştanların klasik teması üzerinde bir dönüş. Söz konusu olan hak İngiltere’nin tahtına dönüşür ve şöyle bir şeye benziyor: 1120’de Fransa’dan gelen haklı varisi geri getiren bir gemi, Kanal’da ateş yakalıyor, tek kurtulan, bir Sakson rahibesi tarafından baştan çıkarılan karada yıkanmış, iyi görünümlü bir herif. ve sonra öldürüldü. Rahibe, karanlık güçlerin istikrarsız İngiliz tahtını çektiği 18 yaşında bir oğlu taşıyor, bir taş ustası, bir manastırı yeniden inşa ediyor.
Ortaçağ ayarı, kasvetli görünüşlü bir parça, tüm torçlu koridorlar ve çamurlu mızrakları, birisinin boğaz yarığına sahipken gelen tek renk rengi ile yapar.

    Bununla birlikte, geçmişte herkesin yoğun dişhekimliği yaptığı ve köylü kızların ağır kokulu kilitlerinde öne çıktığı geçmişin Hollywood versiyonundan hoş bir değişiklik yapar.
Ekranlarımızdaki karanlığın, onu en çok merak edenleri görmek için daha ilginç hale getirdiğini görüyoruz: Matthew Macfadyen, dindar ama çabuk verilen bir Galli keşiş, Ian McShane gibi bozuk bir piskopos olarak ve Rufus Sewell olarak da vizyoner bir yapımcı olarak adlandırılır. .
Herkes, Macfadyen’in kutsal adamı olsa bile, 1850’den önceki tüm dramalarda kullanılan bu hafif Batı Ülke aksanıyla konuşur gibi görünüyor. Ancak, şaşırtıcı detaylar sizi başka ayrıntıların kanal değiştirmeye zorlayabileceği bir yere götürüyor. Bu ve her şeye rağmen, gıcık, mucky dürüstlük.

    Dürüstlükten treylerle olan sıkıntıdan bahsetmek, programın beklentilerinizi yanlış yöne çevirebilir.
TEK SADECE BABA (Pazar, BBC1) bir insanın savaşmasıyla birlikte yas tutulduğu için ilan edilmemişse ve belki de farklı bir başlık verildiğinde bu kadar büyük bir hayal kırıklığı hissetmeyebiliriz. Yine de, en yaşlıdan en yaşlı oyuncuya kadar hareket etmek, kavgacı bir şekilde iyi ve karakterler katmanlı.
Yeni doğan dul babası David Tennant’ın bazen basit bir şehit olmak yerine çırpınan ve bencil olmasına rağmen, kayınbiraderinin zarafeti özlem ve umutsuzluğa kapılıyor.

    O, geç eşinin gizli geçmişini keşfederek ve en iyi arkadaşıyla bir ilişkiye girerek çocuk bakımını juggles ederken, yardım edemezsin ama bunun, Manchester yerine Glasgow’da ayarlanan bir bataklık-standart BBC çift değiştirme efsanesi olduğunu hissediyorum. parçanın ruhundan daha fazla ayarlanmış.
Ölümden bahsetmişken, son olarak, 1985’te sabunun ilk bölümünden Stefan Dennis tarafından çalınan Komşular’ın (Cuma, Beşinci Kanal) hakimi Paul Robinson’u takip ediyordu.
6.000. bölüm, Paul’u otel balkonundan kime ittiğini ve bize sadece kim olmadığını söyleyerek bize dokunma sözü vereceğine söz verdi. Bu, beş büyük şüpheliyi artı komadaki bir kötü adamı ve bulmacayı çözmesi için dokuza yaklaşan bir dedektifi bırakır. Burada demekten korkmuyorum ve şimdi çay saati televizyona hiç bu kadar iyi bakmamıştı.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.