Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Halkın iktidara sunduğu dosyalar

  • Listed: 11 Ekim 2017 07:30

Description

Beyin dalgaları, derlenmiş 100 kasaba salonunda ve şimdi de Londra’daki memurların elinde.
Diğerleri arasında, belediye salonlarının yerel tedarikçileri desteklemesi ve kooperatiflerin postanelerde çalışmasına izin vermek için Roma Antlaşmasını değiştirmeye lobi yapmak için konsey seçimlerinde oylama yaşını 16’ya indirgemek yer alıyor.
Fikirler geçen yıl ülke çapında bir danışma çalışması sırasında Sürdürülebilir Topluluklar Yasası’nın bir parçası olarak toplandı.
Belediye şemsiyesi organı olan Yerel Yönetimler Birliği’ne 300’den fazla öneri getirildi ve bunları 200’e kadar filtreledi.
Liberal Demokratlar Hükümetten onları “uzun çimlere” atmak istediğinden korkmasına rağmen, fikirler şu an John Denham’ın Topluluklar ve Yerel Yönetim Dairesi tarafından “heyecanla” inceleniyor.

    Ancak Muhafazakârlar, Hükümetin bunları sadece yeni gizli vergilerin örtülü olarak kullanacağını iddia ediyor.
Egzersiz, tüm tarafların, Tories’in “hayalet kasaba Britanya” karşı karşıya kaldığı sorunlarla baş etmeye yönelik olarak yerel topluluklara daha fazla güç tahsis etmek için daha geniş bir hareketin parçası.
Kirli kaldırımların temizlenmesinin bedeli olarak 15 pence çiklet sakızı önerisi Wiltshire County Council tarafından yapıldı ve milyonlarca mükellefle çatışma ihtimali var.
Diğer önde gelen fikirlerin çoğu, Watford Gap’ın kuzeyindeki konseyler tarafından sağlandı.
Nottingham Belediye Meclisi, çöplerin atıldığı görülen bir aracın sahibini inceltmek için ekstra güçler istiyor.

    Mevcut mevzuat uyarınca yetkililerin gerçek lout’u belirleyebilmesi, bunları izlemenin zorlaşması gerekiyor.
Geleneksel içiciye yardım etmek için Newcastle Upon Tyne Belediye Meclisi, büyük pub zincirlerine karşı bir kampanyanın başında.
Büyük şirketlerin barınaklar gibi yeniden açılmalarını durdurmak için kapattıkları binalar üzerindeki kısıtlayıcı sözleşmeleri kaldırma yetkilerini talep ediyorlar.
Ve Sheffield’de, işsizlikle ilgili toplumsal problemleri azaltmak için şehir konseyi, sığınmacıların başvuruları başarılı olduktan sonra çalışma hakkına izin vermek için değiştirilen yasa istiyor.

    Hükümet için Dorset İlçe Konseyi’nden, yanlış Caddesi yol tarifleri nedeniyle yanlış Caddesi alan sürücülerle ilgilenmesi için bir öneri “güvenilir” sayılmadı.
LGA seçim panelinin başkanlığını yürüten Keith Mitchell, “Konseyler, yerel halkın hayatını iyileştirmek ve bu ülkenin karşı karşıya bulunduğu sorunları yenmek için yenilikçi yollara bakarak, 21. yüzyılın düşünce kuruluşları” dedi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.