Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Harcama alışkanlıklarını değiştiren aileler

  • Listed: 10 Ekim 2017 04:25

Description

Postane tarafından 3,100’den fazla kişinin yaptığı bir ankette, üçte birinin para karşılığı hiç olmadığı kadar fazla konuştuğu ortaya çıktı.
Genç kuşağın tutumları en çok etkilenmiş durumda; 16-30 yaş aralığının yaklaşık yarısı, finansal konularla, her zamankinden daha fazla ilgilendiğini iddia ederek, ulusal ortalamanın üçte birine karşı.
Sorgulanan insanların çoğu, en iyi fırsatlar için etraflarına bakma ihtimalinin daha yüksek olduğunu belirtti.
16-30 yaşları arasındaki çeyrekten daha fazlası, durgunluğun başlangıcından bu yana tasarruf sağladıklarını açıkladı ve ulusal ortalamanın% 18’ini buldu.
35 ila 50 yaşları arasındaki 10 yaşlıdan yalnızca bir tanesi daha fazla kurtardıklarını söyledi.
Postane müdürü Gary Hockey-Morley şunları söyledi: “Birçok İngiliz ailesi artan işsizlik oranları ve harcanabilir gelir azalması nedeniyle resesyonun etkisini hissettirirken, en son raporumuz bu zor ekonomik sürenin ailede belirgin bir değişimi tetiklediğini bulmuştur. para karşısındaki tutumlar.
“Ekonomik zorluğun, farklı nesiller aileleri birbirine çekmesini nasıl cesaretlendirdiğini görmeye başlıyoruz, para ile ilgili konuşmalar hem daha açık hem de sıradan olursa, durgunluğun tamamen ortadan kalkması için hala bir yol var.
Özellikle genç nesiller, büyükanne ve büyükbabalarının değerlerini yansıtan para konularında daha temkinli bir yaklaşım benimseyerek ebeveynlerinin hatalarından öğrenmeye devam ettikleri bu diyalogu yönlendiriyor “dedi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.