Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Harcama kesintileri detayı açıklandı

  • Listed: Nisan 17, 2018 2:14 pm

Escort İlan Açıklaması

Ekonomiyi korurken İngiltere’nin rekor bütçe açığını azaltmak için geniş kapsamlı teklifleri açıkladı. Yerel konseylere% 7,1’lik bir fon için genel tasarruf sağlanacak, ancak tüm yerel yönetim gelirlerinin halka açıklanması, basitleştirilmiş okul hibeleri ve halk sağlığı yardımı hariç olmak üzere gelecek yıl Nisan ayından sona ermektedir.
Hükümet, prom £ 6 milyar Whitehall tasarruf sağlayacak – daha önce  3 milyar sterlin iki katına çıkacak – ve Merkez Kabin Ofisi bütçesi 2014/15 itibarıyla 55 milyon £ azaltılacak.
Dışişleri Bakanlığı bütçesi, Whitehall merkezli diplomatların ve arka ofis işlevlerinin sayısında keskin bir düşüşle% 24’lük bir tasarruf görecek, ancak Uluslararası Kalkınma Dairesi’nin bütçesi önümüzdeki dört yıl içinde 11,5 milyar dolara çıkacak ve% 0.7’ye ulaşacak. 2013 yılında milli gelir.
Diğer kaybedenler,% 4’lük bir düşüşle,% 6’lık yıllık bütçe kesintileriyle karşı karşıya bulunan İçişleri Bakanlığı ve Adalet Bakanlığı olacak.
Erkekler ve kadınlar için devlet emeklilik yaşı, 2020 yılına kadar 66’ya ulaşacak ve bir sonraki Parlamento’nun sonuna kadar yılda £ 5 milyardan fazla tasarruf sağlayacaktır. Şansölye Bakanlığı bütçesinin 2014/15 döneminde 8 33,5 milyar £ ‘a ulaşacağını ve% 8’ lik bir tasarruf sağlayacağını doğruladı.
Bay Osborne, toplam kamu harcamalarının gelecek yıl 702 milyar pound olacağını, ardından  713 milyar sterlin, next next next next next next next next next next next next next next next / / / / / / / / / / / / / / Başbakan, borç faiz ödemelerinin 2012 yılında 1 milyar sterlin, 2013 yılında 1,8 milyar sterlin ve 2014 yılında  £ 3 milyar daha düşük olacağını ve harcama incelemesi boyunca toplamda 5 milyar sterlin olacağını söyledi.
Departman bütçelerindeki ortalama tasarruf, ima edilen İşçi hükümetinden daha düşük olacak, Şansölye,% 20 yerine% 19 kesinti ile% 19 oranında kesinti yaptı.
Şansölye Bakanlığı bütçesinin 2014/15 döneminde 8 33,5 milyar £ ‘a ulaşacağını ve% 8’ lik bir tasarruf sağlayacağını doğruladı.
Hazine, genel bütçesini% 33 oranında azaltacak ve bölüm binası, Kabine Dairesi’nin bir kısmı ile paylaşılacak. Öte yandan, HM Gelir ve Gümrük bütçesinin, yeni teknolojinin ve daha yüksek verimliliğin daha iyi kullanılması yoluyla% 15’lik kaynak tasarrufu sağlaması bekleniyor. Bu arada, ev £ 7 milyarlık bir eksikin toplanmasına yardımcı olmak için vergi kaçakçılığı ve dolandırıcılık hedefine 900 milyon TL daha fazla harcama yapılması bekleniyor. vergi gelirlerinde.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.