Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Hasat fareleri yok olma tehlikesiyle karşı karşıya

  • Listed: Nisan 17, 2018 10:29 am

Escort İlan Açıklaması

İngiliz kırsalının tarihi amblemi olan minik yaratık, 2035 yılında kaybolabilecekleri 10 tür arasında yer alıyor.
Çevre uzmanlarının dediğine göre, hasat yöntemindeki farelerin sayıları, tarım yöntemlerinde yapılan değişikliklerle azaldı, çünkü hedgerows ve alan kenarlarında top gibi yuvalar oluşturuyorlar. Habitatlar tahrip edildiğinden, sayıları dramatik bir şekilde düşmüş, bu da onları yok olma tehlikesiyle karşı karşıya bırakmıştır.
Yeşil grup Koruma Sınıfı tarafından derlenen kırmızı listesindeki ilk üç tür, ortak bıldırcın, taş curlew ve ağaç serçesidir.
Grubun başkanı Tim Nevard, yazar Rachel Carson’un Silent Spring adlı kitabında öngörülen, vahşi yaşamı olmayan bir kırsal alanın kabus görüsünün, aksiyon alınmadığı takdirde gerçekleştirilebileceği uyarısında bulundu.
Dedi ki: “Kırsal alandaki insanlar kır çiçekleri, tarım arazileri ve kelebeklerle dolu bir görüntüdür, ancak bu son 40 yılda önemli ölçüde değişmiştir.

    “Büyük ölçüde, Carson tarafından tanımlanan tehlikeli böcek ilaçlarının tehdidini ortadan kaldırdık, fakat biz radikal bir şey yapmazsak, onun Sessiz Baharına doğru hızla ilerliyoruz. Yoğun tarım yöntemleri nedeniyle birçok tür İngiltere’de giderek daha az görülmüştür. ”
Kötü tahminler, delegelerin biyoçeşitlilik kaybını tersine çevirmek istedikleri Japonya’daki bir konferansın arifesinde ortaya çıkıyor.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.