Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Hava durumu: Arctic patlaması için hazır olun

  • Listed: Nisan 17, 2018 10:55 am

Escort İlan Açıklaması

Polar rüzgarlar, donma sıcaklıklarının altında ve en fazla iki inç kar, bize bir kış tadı verecek ve merkezi ısıtmayı açacak.
* CAIRO İKİ İÇİN LÜKS UZUN HAFTA DÖNÜYOR !!! BA CLUB SINIF UÇUŞLARI, BEŞ YILDIZLI KONAKLAMA VE 1.000 £ SPENDING PARA DAHİL! *
Karın bugün İskoçya’da başlaması bekleniyor ve öğleden sonra Londra’nın güneyine kadar yayılabiliyor.
Perşembe gününün en soğuk günü olacak, gündüz sıcaklıkları maksimum 8C (54F) ve gece boyunca -5C (23F) gibi düşük bir değere düşecek.
İskoçya ve Kuzey-Doğu İngiltere’nin en kötüsü İngiltere’den alınacak, ancak hiçbir alanın uyuşmayan rüzgarlardan kaçması bekleniyor.
Kuzeyde, sabahın ilk donlarından dolayı kuzeybatıdaki diğer bölgelerle birlikte iki inç kar tahmin edilmektedir.

    Geçtiğimiz kışın büyük donmasını tahmin eden Netweather’dan Paul Michaelwaite şunları söyledi: “Fark edeceğimiz en önemli şey, Kuzey Kutbu’ndan gelen bir kuzey rüzgarı sayesinde eksi beş derece düşük sıcaklıklar getiren rüzgar soğutma faktörüdür. .”
Kötü haberlerde, dün İngiltere’ye gelen ilk göçmen Sibirya kuğularının altı çizildi.
Uzmanlar, Bewick’in kuğularının sekizinin erken dönem görünümü – programın üç hafta öncesinde – sert bir kış öncesinde sinyal veriyor.
Bunların yaklaşık 300 tanesi, Rusya’dan 2.500 mil uçtuktan sonra, Slimbridge, Gloucs’daki Wildfowl ve Wetlands Trust doğa rezervine inecek. Geçen sene, kuğular en soğuk kışa 31 yıl boyunca girmiş ve en ağır kar 18 yaşına düşmüştür.

    Doğa koruma şefi James Lees: “Bewick’in erken gelişi bu yıl daha da soğuk bir kış için olduğumuz anlamına gelebilir” dedi.
Kasvetli hale getirmek için, bu sene yağsızlık nedeniyle kartlarda kışlık bir kuraklık var. Bu, ilkbaharda su kısıtlamaları anlamına gelebilir.
Bay Michaelwaite şunları söyledi: “Rezervuarlar zaten düşük. Kış eklenmesi için önemli bir dönemdir. Bu olmayacak. Güçlü bir kısıtlama riski var. ”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.