Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Hayvan hakları çetesi yüz cezası

  • Listed: Nisan 17, 2018 4:05 pm

Escort İlan Açıklaması

Sarah Whitehead, 53, Nicole Vosper, 22, Thomas Harris, 27, Jason Mullan, 32, Nicola Tapping, 29, ve 21 yaşındaki Alfie Fitzpatrick, hepsi Stop Huntingdon Animal Cruelty SHAC üyesiydi.
Çete, HLS’nin kapatılmasını zorlamak için bir dizi tedarik şirketine karşı yedi yıllık bir süre boyunca uluslararası bir sindirme kampanyası başlattı.
Personelin ve ofislerin evleri, bombalı bomba tehditleri, cezai hasar ve kötü niyetli telefon görüşmeleriyle hedeflendi. Şiddete yönelik tehditler, şirketleri HLS ile bağlantıları kesmeye zorlamak için de kullanıldı.
Bazı şirket yöneticileri evlerinin yanına dağılmış komşularına pedofil oldukları ve başkalarının da kanın HIV pozitif olduğunu söyleyen makbuzlar aracılığıyla gönderilen tamponları kullandıkları broşürler dağıttılar.
Kötüye kullanım yalnızca şirket bir kapitülasyon bildirimi yayınladığında ve laboratuvarla bağlantıları kesdiğinde duracaktır.
Thorncroft Yolu’ndan Littlehead, Littlehampton, Batı Sussex, Bay View Terrace’dan Vosper, Newquay, Cornwall ve Somerville Road, Ringwood, Hampshire’dan Harris, 2001 ve 2008 yılları arasında Cambridge merkezli şirkete bağlı şantaj şirketlerine ve tedarikçilere komplo kabul ettiler.
Holloway Road, Londra’dan Mullan, Somerville Road, Ringwood ve Fitzpatrick’den Fitzpatrick’den Solihull, West Midlands’a dokunmak, 2005’ten 2008’e kadar Ciddi Organize Suç ve Polis Yasası kapsamında 2005’ten 2008’e kadar Huntingdon Life Sciences’a zarar vermek için komploya suçlu bulundu onları tedarik eden şirketlerle.
Winchester’ın Kaydedicisi, Yargıç Keith Cutler, Winchester Crown Court’taki iki günlük duruşmada altı kişiyi mahkum edecek.
Şantaj için komplo için en uzun hapis cezası 14 yıl ve Ciddi Organize Suçlar ve Polis Yasası 2005 altında beş yıldır komplo kurmak için.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.