Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Hızlı kontrol benim kızımı kurtardı

  • Listed: Nisan 17, 2018 4:43 pm

Escort İlan Açıklaması

Anne, “Cuma günü Alex okuldan tatile çıktı, bu yüzden evde dinleniyordu, muhtemelen bilgisayarında oynuyordu” diyor. “İşteyim ve öğleden sonra ona telefon ederek cevap vermedim.
“Ne zaman geldiğini ve eve geldiğimde ya da arkadaşları ile dışarı çıkmayı planlarken onun olmasını isterdim.”
CAIRO İKİ İÇİN BİR LÜKS UZUN HAFTASONU WIN !!! BA CLUB SINIF UÇUŞLARI, BEŞ YILDIZLI KONAKLAMA VE 1.000 £ SPENDING PARA DAHİL!
Anne’nin, Alex ile temas kuramayacağı ve evine koştuğu için gittikçe endişe duyduğu günün sonunda.
“O zamana kadar kesinlikle endişeliydim ve eve varır varmaz bir şeyin korkunç bir şekilde yanlış olduğunu biliyordum. Ön kapıyı açtım ve ısı duvarı beni yüzüne fırlattı, ev sıcak kaynıyordu.

    “Alex için çığlık atmaya başladım ama cevap alamadım. Üst kata koştum ve odasının kapısı açıktı. Ayaklarını yerde görebiliyordum ve yere uzanmak için koştum.
“Vücudunu bana yakın çektim. Çılgınca bir nabız hissettim ama bir tane bulamadım. ”
Anne 999’a telefon etti. “Böyle bir şoktaydım. Sadece bağırıyordum,“ Çabuk, çabuk, kızım öldü ”diyor Anne. “Onlara adresimi bile vermedim ama onlar çok zekilerdi ve çabucak oraya vardılar”.
Anne, Alex’e ne olduğu hakkında hiçbir fikrimiz yoktu ama komşuları onunla evden çıkmalarını istedi ve onun da tehlikede olabileceğinden korkuyordu.

    Paramedikler gelene ve gençlerin öldüğünü söyleyene kadar Alex’in yanında kaldı.
Anne, “Yıkıcıydı” diyor. “Kızının öldüğünü bulmak nasıl bir his gibi geliyor. Asla, asla üstesinden gelmeyeceğim.
“Olay yerinde bir kişi karbonmonoksit zehirlenmesinden bahsetmişti, bu yüzden benim evde ya da ölümüne sebep olabilecek başka hiçbir şey olmadığı için bir fikrim vardı.”
Birkaç gün sonra otopsi, Alex’in ölümünün karbonmonoksit zehirlenmesinden sorumlu olduğunu doğruladı.
İngiltere’de her yıl yaklaşık 20 kişi karbon monoksit zehirlenmesinden ölüyor, ancak binlerce kişi sessiz katilin farkında değil. Anne onlardan biri idi. 2004 yılında yeni bir merkezi ısıtma sistemine ihtiyacı olan bir ev satın aldı. Tenerife’den Galler’e taşındıktan sonra Alex ve Alex için yeni bir başlangıçtı. Anne, “İngiltere’de hayata yeniden yerleşmiştik” diyor. “Corgi’nin tescilli bir mühendisine ihtiyacım olduğunu biliyordum ve iş için kayıtlı olduğunu söyleyen bir adam aradı, ben de onu rezerve ettim. Bir Corgi’nin kayıtlı minibüsüne geldi ve bana en hızlı sürede yapabileceği en ucuz teklifi vermemesine rağmen, Aralık ve soğuk olduğu için benim için en önemli olan buydu. ”

    Anne’nin bilmediği bir şey, Alex’i öldürdüğü görülen ateşi asla takmaması gerektiğiydi. Kalifiye değildi ve bu bir kerelik değildi. Başka evlerde de işleri kabul etmişti.
Alex’in ölümüyle ilgili soruşturma, başka bir yerde yanlış bir şekilde başka bir ateş yaktığını ortaya koydu. Alex’in durumunda başarısızlık ölümcül idi.
İki dakika süren ve yasal bir zorunluluk olan gaz basıncı konusunda temel bir güvenlik testi gerçekleştiremedi.
Yangının hatalı olduğunu ve bir ölüm tuzağını açığa çıkaracaktı. Sonunda dava açıldı ve iki yıl hapis cezasına çarptırıldı. “Kendimi çok suçlu hissediyorum” diyor, tek kişilik ve Cwmbran, güney Galler’de yaşayan Anne. “Bu adamın işi yapmak için kayıtlı olduğunu doğru bir şekilde kontrol etmem gerektiğini hissediyorum.”

    Şu anda tamamen mühendis olduklarını kontrol eden bir mühendise ihtiyaç duyanlara yardım etmeyi amaçlayan Gas Safe kampanyasını destekliyor. Anne, “Tehlikeli iş ölümcül olabilir” diyor.
“İnsanlar mühendislere güveniyor ve çoğu profesyonel olsa da bazıları değil. Bununla birlikte, kiminle uğraştığınızı kontrol etmek kolaydır.
“Sadece insanlara söylemek istiyorum, lütfen Gas Safe kayıtlı bir mühendis kullanın. Web sitesinde kayıtlılar ve lisans numarası olan bir kimlik kartı taşırlar. Herhangi bir işten önce bunu görmeyi isteyin. Bazı insanlar kontrol etmek için çok utanıyor ve çıldırıyor.
“Çocuğum öldü ve uyarım, bunun birisinin sevilen biri olabileceğidir. Herkesin sesli bir karbon monoksit alarmına uymasını tavsiye ederim. 10 sterline malolur ve hayat kurtarır. ”

    İki büyük kızı olan ve Alex’in babasından boşanmış olan Anne, hayatını yavaş yavaş yeniden inşa etmeye çalışıyor.
“Ağrı üzerinde beş yıldan fazla hala çok gerçek” diyor. “Alex şimdi 20 yaşındaydı ve belki de bir erkek arkadaşı var ve belki de yaşamak için kendi yuvasını arıyor olabilirdi.
“Olanlardan bahsetmek çok zor ama diğerlerinin aynı şekilde ölmediğine karar verdim.
“Alex’in beni şimdi duyabileceğini ve eğer ‘Oh anne, beni utandırma’ tipik bir genci gibi ama eğer çok gönül veren bir kalbi varsa ve onun da bunun için iyi bir şey isteyeceğini biliyorum. ”
Anne, Gas Safe Register’ın Better Gas Safe’nin üzgün bir kampanyadan daha çok yüzü. Gassaferegister.co.uk/truestories adresini ziyaret edin

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.