Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Hizmetçi ‘Suudi prensin onu öldürmesine izin ver’

  • Listed: Nisan 17, 2018 8:58 am

Escort İlan Açıklaması

32 yaşındaki Bandar Abdulaziz, “sadist” tacizine o kadar yıpranmıştı ki, “davalının onu öldürmesine izin ver” diye acı çekti, jüri üyeleri anlatıldı.
Suud Abdülaziz bin Nasser el Saud, Şubat ayında Abdulaziz’i, paylaştıkları merkezi Londra otel odasında öldürmekle suçlanıyor.
Yargılayan Jonathan Laidlaw QC, prensin “kendi kişisel tatminini” için yardımını kötüye kullandığı “usta-hizmetçi” bir ilişkiye sahip olduklarını söyledi.
Laidlaw, kurbanın yaralanmasının cinayetine yol açan saldırıyı “gerçekten korkunç, gerçekten acımasız bir saldırı” olduğunu gösterdi.
Şöyle ekledi: “Şiddetin yıprattığı, bu yüzden itaatkar ve itaatkâr olan Bandar, herhangi bir etkili direnişe sahip olamadığı oldu.
“Sanki, sanık tamamen polis memuru tarafından muayene edildiğinde hiç bir işaret olmaksızın tamamen zarar görmediği için savaşmıştı. Bandar sanığın kendisini öldürmesine izin veriyor gibi görünüyor.”
34 yaşındaki Suud, cinayeti reddetti ve bir otel asansöründeki daha önceki bir saldırıya ilişkin olarak niyetle birlikte ikinci bir bedensel zarar verdi.
Bir Eski Bailey jürisine yaptığı kapanış konuşmasında Bay Laidlaw şöyle dedi: “Dava, bazı dış görünüşlerin ne kadar yanıltıcı olabileceğinin bir örneği olarak görülüyor. Tanıklar, sanığın kibar ve iyi huylu olduğunu anlattı. para ile cömertlik ”
Ancak Bay Laidlaw şunları söyledi: “Yüzeyin altında bu, sanığın istismar ettiği nedenlerden ötürü, asansörün saldırılarının, sadeleşimsel nedenlerden ötürü, kendi kişisel tatminini gösterdiği gibi, kötülüğün sömürüldüğü derin bir istismar ilişkisiydi.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.