Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Hodgson çöpleri söylentileri bıraktı

  • Listed: Nisan 17, 2018 5:01 pm

Escort İlan Açıklaması

Çarşamba günü, 63 yaşındaki bir adamın, dün gece Avrupa Ligi maçından sonra Napoli’ye karşı görev süresinin sona erdiğini iddia eden kısa bir internet faaliyeti yaşandı.
Ancak Hodgson şöyle dedi: “İstifa ettiğim saçma söylentileri duydum, ve size hiçbirinin gerçek olmadığını anlayabiliyorum.”
Hodgson, sekiz lig maçından sadece birini kazandıktan sonra yeterince inceleme altında değilse, New England Sports Ventures’ın mill £ 300million devralması işleri daha da arttırdı.
Satışın tamamlanmasından sonra, yönetim kurulu başkanı Martin Broughton’un yakın gelecekte takip etmesi muhtemel olan yönetim direktörü Christian Purslow’un ayrılığı, beş kişinin dördü anlamına geliyor – eski sahipleri Tom Hicks ve George Gillett diğerleri – artık Hodgson atamadan sorumlu Anfield’deki herhangi bir güç.
Ancak, bu ayın başlarında Blackpool yenilgisi sırasında eski oyuncu ve müdür Kenny Dalglish’in adını söyleyen taraftarların eleştirilerine rağmen, Hodgson’un yürümeye niyetleri yok.
Şöyle ekledi: “Basit gerçek şu ki, asla istifa etmeyi düşünmedim ve asla yapmayacağım.”
Takım artık yedi maçta kazanmamış olsa da, Napoli’de düşük güçle elde edilen golsüz beraberlik haklıydı.
Steven Gerrard, Fernando Torres, Raul Meireles ve Lucas Leiva ile seyahat bile etmiyor, 18 yaşındaki Jonjo Shelvey ilk başlangıçını yaptı. Bir kaç korkuya rağmen, en başta Paul Konchesky ilk yarı hasarda çizgiyi temizlediğinde, onları K Grubu’nun üstünde tutan bir noktaya kadar tutuldu.
Hodgson, “Oyundan gelmek için çok sayıda pozitif vardı” diye ekledi. “Birçok kişi, takım seçimini göz önünde bulundurarak elde edeceğimizi düşünmediğimiz iyi bir noktaydı, ama biz onların yanlış olduğunu kanıtladık.”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.