Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Hollywoodlu kadınlar, Elle ödüllerine dönüştü

  • Listed: Nisan 17, 2018 11:38 am

Escort İlan Açıklaması

Fırtına töreni, film endüstrisi üzerindeki etkilerinden dolayı dişi yıldızlara övgü ve övgü alan diğerleri
Jodie Foster, Diane Keaton, Sofia Coppola ve Kerry Washington.
Paltrow ödülünü Proof’in başrol oyuncusu Jake Gyllenhaal ile sahneye koyan ve kalabalığa çok yetenekli oyuncuyla çalışma konusunda söz verdi.
Dedi ki, “Tabii ki, o bizim geri kalanı gibi bir ölümcül değil … Hepimiz tembel görünmesini sağlayan bir internet meraklısı, ödüllü, yaşam tarzı guru, o sadece güzel bulmuyor. – Bir rock yıldızı ile evlenir ve sonra onu evcilleştirir. Sadece yemek yapmaz – Mario Batali ile İspanya’ya gider ve sonra onu evcilleştirir! Sadece bir yaşam tarzı gurusu değildir, ama tamamen yeni bir fitness yapar. harekete geçip beni denemeye ikna ediyor ve ben de yapıyorum ve bu yüzden evcilleştirildim … tattığım ve utandırıcı bir spandexle terletiyorum.
Etkinlikte yer alan erkek misafirlerden biri olan Harrison Ford, yıldız çivili törenle karşı karşıya kaldığını itiraf etti, çünkü kadınların Hollywood’da büyük oyuncular olarak yerlerini güvence altına aldıklarını kanıtlıyor.
Associated Press’e şöyle diyor: “(Bu olay) ‘Kadınlar için iyi bir parça yoktu’ ve ‘Kadınlar çok saygı görmez’ dedikleri günlerde geri geldi. (Şimdi) kadınlar Hollywood’u çalıştırırlar. Kesinlikle Hollywood’u çalıştırırlar.
Yönetmenliğini Mel Gibson’ın yeni filmi “The Beaver” ın yönetmenliğini yapan Foster, film endüstrisinde öne çıkan kadın yönetmenleri görmeyi umuyor.
Diyor ki, “Son engel olan kadın yönetmenler, ve biz bunun üzerine atlamadık. Artık kadın stüdyo yöneticilerimiz var, kadın yapımcılarımız var. Ve bir nedenden ötürü, bu gerçekten çok kazançlar elde etmiyor. kadınlar (yönetmenler).

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.